Activity 01ConcertActivity 05Theater

"ЗАБОРОНЕНІ МОНОЛОГИ V..."

Date and time

16 October 2020, Friday 19:00

«Заборонені монологи V...» у Чернівцях. 4 лютого в Театрі ім. О. Кобилянської відбудеться надпопулярна вистава «Заборонені монологи V...»

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ВИСТАВУ «ЗАБОРОНЕНІ МОНОЛОГИ V...»? 

1. Побачити гучну виставу, що збирає аншлаги у світі. 
2. Доєднатися до сучасної арт-течії. 
3. Усвідомити актуальність твору, який розповідає про… орган, що несподівано заговорив. 

«ЗАБОРОНЕНІ МОНОЛОГИ V...» – ЗАХОПЛИВА ВИСТАВА У ЧЕРНІВЦЯХ

4 лютого запрошуємо вас в Театр ім. О. Кобилянської на неймовірно популярну виставу «Заборонені монологи V...». Ексцентричний твір, що не залишає байдужих, – must have для кожної сучасної людини. Тож не залишайтеся осторонь та долучайтеся до вивчення актуального мистецтва!

«ЗАБОРОНЕНІ МОНОЛОГИ V...»: П’ЄСА, ЩО НЕ МАЄ АНАЛОГІВ

Не стане перебільшенням твердження про те, що п’єса «Заборонені монологи V...» є унікальною і раніше театральна сцена не знала подібних вистав. Впевнені: вас також не залишить байдужими авторська версія режисера Джуліано ді Капуа.
В основі неймовірної історії відомого кожному органу – сотні інтерв’ю, що зазнали творчого перевтілення. І головна «фішка» твору – це відкритість проблематики, що для більшості жінок є незручною й не надто обговорюваною.
Режисер здивував абсолютно невульгарним мистецьким баченням «закритої» теми і здатністю подати нетривіальні «Монологи…» без використання зайвого фемінізму й банальних речей.
Світові прем’єри представили видатні актори В. Райдер, І. Дапкунайте, С. Хайек, Г. Клоз, В. Голдберг, С. Сарадон. Тож – геть сором’язливість!
Квитки можна придбати: - каса літнього театру - каса драмтеатру - відділення Ощадбанку - сайт Gastroli.ua Довідки за тел: 095 428 40 70 або 095 392 85 09

Photo and video

Thumb 10Thumb images 2Thumb monologi vagini 16Thumb img069 2 2Thumb imagesThumb images 3