Театр

«Втеча з реальності»

Date and time

24 October 2017, Tuesday 16:00

Тетяна Іващенко 
«Втеча з реальності» 
Трилер на 2 дії 16+ 
Тривалість: 2 год.  
Режисер-постановник – Володимир Борисюк 
Художник-постановник – Дарія Зав’ялова 
Пластика – Ольга Семьошкіна 
Костюми – Олена Зотова 
Асистент режисера – Дмитро Бартков 
 
"Я здригаюся від кожного звуку. Боюся й усвідомлюю свій страх. Здається, що усі здогадуються, підозрюють. Наркоманка... страшне, далеке колись від мене слово... наркоманка... Тепер я ототожнюю себе з цим словом. Я зневажала їх, боялася. Прокажені душею. До них немає співчуття. Немає жалю. Я — це вони?! Як страшно, як незрозуміло. Я — наркоманка?! Ніхто не подивиться зі співчуттям. Лише з презирством будуть дивитись на мене тепер люди." 
"Втеча з реальності" 

Як приходять до наркотиків? Які є шляхи і мотиви? Чому не спиняються, знаючи про їх вплив, навіть про загрозу смерті? Кому це вигідно? І чому в Україні після шуму кінця 80-х - початку 90-х ця тема відійшла на задвірки, майже зникли організації з протидії поширенню наркоманії? 

Ми вважаємо, що ці питання варто ставити знов і знов - вже хоча б для того, щоб змусити замислитись бодай невелику частку тих, хто вважає, що "в житті треба спробувати все" та "в кого сильна воля - той не стане залежним". Замислитись - і не зробити фатальний крок, за яким немає повернення до повноцінного життя. 
Стівен Тайлер, вокліст «Aerosmith»: «Спершу це був чудовий засіб. Але все, що наркотик дає тобі, він починає забирати назад. Незабаром все, про що ти мрієш – це наркотик.
Ти 
полізеш у пекло, щоб дістати його. Це вбиває тебе, але тобі байдуже».
 

Мік 
Джаґґер, вокаліст «The Rolling Stones»
: «Кожен, хто приймає героїн, думає про героїн більше, аніж про щось інше. Ти намагаєшся привести все в рух, але наркотик виходить на перше місце». 

Ерік 
Клептон, рок-музикант, гітарист
: «Це як примара. Частина мого характеру прагне довести щось до межі. Добре, якщо ця примара переплавляється у творчість, але вона намагається бути також руйнівною як у фізичному, так і у духовному сенсі». 

Стівен 
Тайлер, вокліст «Aerosmith»
: «Це називається ейфорійним пригадуванням. Його викарбувано в моїх клітинах. Ти завжди будеш згадувати про це. Воно намагається повторитися, і ти ніколи не зможеш сказати: «Все, я зав’язав». 

Прем’єра відбулась 28 вересня 2013 року