Театр

Вистава-саспенс «Майнц»

Date and time

09 June 2018, Saturday 19:30

Прем’єра у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» – вистава-саспенс про 1947 рік у місті Майнц від театру «Склад 2’0». Лейтмотивом вистави стане осмислення «життя після війни», а також підміни понять у головах людей.

Неформатний львівський колектив «Склад 2’0» знову експериментує з формою і цього разу за основу взято саме моторошну атмосферу втілення. Чи не вперше актори спробують показати неоднозначність історії, а також життя після та під час війни.
Головними героями вистави стали дві сестри, які були і залишаються по різні сторони бойової лінії. Обоє водночасі є втіленням глобальної війни, як націонал-соціалізму та переконань Третього рейху супроти єврейського народу. Глядач побачить, що відбуватиметься із ними після закінчення протистоянь і приходу у місто Західних цивілізацій разом із Америкою.
Відвідувачів також здивує звукове оформлення вистави, адже для реалізації ефекту жанру саспенс, глядацький зал активно використовуватиметься, а колонки розміщенні позаду створять спеціальний химерний ефект.
Спеціально для вистави музиканти із консерваторії у Кошице (Словаччина) написали експерементальну джазову композицію, а художниця Ольга Довгань-Левицька створила особливу сценографію, яка також зазвучить під час вистави.

Обмеження у віці:
+16

Тривалість:
85 хв.

Телефон для довідок:
 095 938 21 74
#склад2_0 #виставаМайнц #1947