Музика бароко
Activity 01Concert

Violin and organ. Baroque

Date and time

23 August 2020, Sunday 17:00

Андрій Кушнір - скрипка
Надія Величко - орган

Андрій Кушнір
Закінчив Львівську спеціальну музичну школу ім. С. Крушельницької та Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка. Брав участь у різноманітних фестивалях, серед них фестиваль ім. Г. Венявського (Щавно Здруй, Польща), фестиваль старовинної музики (Львів), проект «A Puro Tango» (Каїр). Активно займається оркестровим та ансамблевим виконавством, зокрема з Анною Іванюшенко та Боженою Корчинською.
Постійний учасник Ukrainian festival Orchestra.

Надія Величко
виросла у Львові. Закінчила Львівський Вищий державний музичний інститут. В 1999 - 2003 рр. проходила асистентуру-стажування в Національній музичній академії у Києві по спеціальності концертмейстер (клас доцента Н. Козіної) і орган (клас професора Г. Булибенко). Брала участь у майстер-класах та академіях відомих майстрів-педагогів: Ж. ван Ортмерсена, Ж.-Л. Зандера, Д. Лауквіка, М. Шмедінга, у 2010 році здійснила поїздку на Міжнародну органну академію у Хаарлем (Нідерланди), де стажувалась у провідних органістів Європи: Б.Вінсеміуса (Нідерланди), Л.Г’єльмі (Італія), В.Церера (Німеччина), Ж.Робена (Франція). Виступала в концертах у Вищій школі музики і театрі ім. Ф. Мендельсона-Бартольді, грала на відомих історичних органах у містах Фрайбург, Намбург, Рьота. Її запрошують брати участь у престижних музичних заходах за кордоном та в Україні. З 2001 року працює солістом Львівського Будинку органної та камерної музики, в її творчому доробку – понад 30 різноманітних концертних програм. Надія Величко є активним популяризатором музики львівських композиторів. З її участю був записаний компакт-диск «Органна музика львівських композиторів 16-20 століть», інша версія програми «Музичний Львів і спадщина Габсбургів» була представлена слухачам у грудні 2010 року. Брала участь у міжнародних фестивалях «Контрасти», «Музика тисячоліття», «Давньої музики» та усіх попередніх фестивалях «Діапазон». Співпрацювала в концертних проектах з кращими колективами міста, виступала з концертами у Польщі, Німеччині, Нідерландах, Білорусі, Росії.

Тривалість: близько години
 
Зверніть увагу, що у зв'язку з правилами карантину кількість квитків обмежена та діє масковий режим!
 
Про карантинні обмеження та інше:
Постанова Кабінету Міністрів # 392 від 20 травня 2020 року (зі змінами від 8 липня 2020 року) - щодо послаблень в галузі культури
Протокол # 30 Обласної комісіі ТЕБ і НС - «Діяльність закладів культури з наповненістю понад 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв.м»
 
Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network
//вікові обмеження: ~7+//

Photo and video

Thumb                   Thumb