Activity 01ConcertActivity 01Best events on Gastroli.uaActivity 09Best Rock Events

Tesseract

Date and time

05 December 2019, Thursday 20:00

TesseracT - «одна з найбільш багатообіцяючих груп Великобританії», на думку журналу Rock Sound. Навесні 2011 року група випустила свій дебютний альбом One'

TesseracT починали в 2003 році як типова джент-група в спальні Alec "Acle" Kahney. Те, що спочатку було лише виходом креативних ідей і експериментаторство, зросла в щось більше, і Kahney почав викладати кліпи своєї гри на гітарі на форуми, щоб поліпшити свою техніку.

Втілюючи міжнародні інтереси жанру, француз Julien Perier спочатку забезпечував групу вокалом, проте матеріально технічні труднощі не дозволяли йому долучитися до групи на постійній основі. Склад групи був представлений Jay Postones на ударних, James Monteith на гітарі і Amos Williams на басу. Monteith і Williams також запросили вокаліста зі своєї попередньої групи, Abisola Obasanya. У 2009 році шляху Obasanya і групи розійшлися, і новим вокалістом став Daniel Tompkins. Об'їздивши з концертами всю Європу, TesseracT зарекомендували себе як відмінна жива група. На їхню творчість вплинули Meshuggah і Textures, але також сильно вплив прогресивної музики. 

Photo and video