Фестиваль

«СВЯТКУЙМО ВОСКРЕСІННЯ РАЗОМ»

Date and time

05 May 2019, Sunday 11:15

Благодійний фестиваль «СВЯТКУЙМО ВОСКРЕСІННЯ РАЗОМ»

5 травня 2019 року з 13.30 по 21.00 год у Музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького (Шевченківський гай) відбудеться 11-ий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння Разом» під гаслом: «Вийди назустріч…», який організовує БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ. Щороку на фестиваль збирається багатотисячна аудиторія (близько 15 000 гостей).
 
У програмі фестивалю Архиєрейська Літургія з перекладом на жестову мову, з 13:30 до вечора традиційно лунатиме концерт за участі українських відомих українських музикантів. Виступатимуть: відома львівська співачка Соломія Чубай з гуртом “JALAPITA”, гурт “ДикоBrass”, гурт “Popry vse”, ХАС та усі охочі заведуть Кривого танця з Софією Фединою. 

Крім того діятимуть до 15 різнопланових майданчиків. Цьогорічною особливістю буде Великодній пробіг, який залучить присутніх до спортивного драйву. Не бракуватиме і творчих ноток. Усі охочі зможуть навчитися розписувати пряники, створювати віночки з лози, відкриють для себе незвідані грані писанкарства. Серед спікерів інтелектуального майданчика буде засновник Духовно-психологічної порадні, о. Тихон Кульбака, керівник програми “Етика-політика-економіка” в УКУ Юрій Підлісний. Окрім того всі охочі зможуть долучитися до молитви TAIZE. Діятиме дитячий майданчик із забавами та аніматорами. Традиційно будуть гаївки і благодійна лотерея. 

Фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом” має 4 благодійні цілі. 
1) Підтримка хірургічного відділення Шпиталю Шептицького, яке через брак
фінансування та відсутність сучасного обладнання припинило діяльність у 2013
році.
2) Проект "Почуй мене". Підтримка соціального служіння Церкви для
нечуючих
3) Підтримка католицької освіти. Розвиток освітнього "Центру Дзеровича"
4) Хто як не молодь. Підтримка праці Церкви з молоддю.