Діє оплата картками єПідтримка за квитки до 1000 грн
Activity 01Concert

Son Of Dave

Date and time

08 November 2019, Friday 20:00

Son Of Dave (або Бенджамін Дарвелл) — колишній учасник легендарного гурту Crash Test Dummies, котрий заполонив ефіри MTV і всіх існуючих на той час радіостанцій у 90-х з хітом Mmm Mmm Mmm Mmm. З 2000-их Бенджамін знову на сценах світу, але тепер як драйвовий і шальоний блюзмен! 

Глядачі побачать і почують абсолютно космічного новатора і справжнього музичного революціонера з Канади. Ця людина-оркестр і автор пісень здатний за допомогою губної гармоніки, голосового біт-боксу, різноманітних перкусій, вокалу і нехитрого електронного семплера занурити аудиторію в атмосферу, що межує з театральністю і танцювальними ритмами. Містично-гумористичне шоу і абсолютно божевільний «діджей», але наживо  і по-чесному, без технічних примочок — саме це і є єдиний і неповторний SON OF DAVE!

Про свою музику Son Of Dave каже так: "Це ритм-н-блюз як я його бачу та відчуваю. Не буде ніяких гітарних соло або підспівів з цифровими ефектами. Тільки гармоніка, натуральний бітбокс, пісні, воплі та речі, які гримлять та бухають - усе заради вашого задоволення!"

Photo and video

Thumb sod green screamThumb s.o.d volume up bqThumb s.o.d buddha b w