Activity 01Concert

Щедрий вечір з добрим джазом

Date and time

15 January 2020, Wednesday 19:00

Дорогі  львів’яни та гості нашого міста! Проект ShockolaD запрошує всіх поціновувачів вишуканого українського етно-джазу на святкування Різдва з проектом «Щедрий вечір з добрим джазом». 

16 січня у Львівській філармонії будуть звучати колядки в джазових аранжуваннях. Всі хто завітає будуть мати унікальну можливість поринути в неперевершену святкову музичну атмосферу різдвяного джазового настрою. 
ShockolaD заграє разом з відомою вокалісткою Даною Винницькою, з якою проект розпочинав свою діяльність і записали перші альбоми. Зараз вони знову зберуться разом, щоб колядувати у Львові! А супроводжувати їх буде Камерний оркестр PaRi Art Music. Спеціальний гість концерту  - американська вокалістка Брія Блессінг.

Дана Винницька - вокал
Ігор Гнидин – барабани
Анастасія Литвинюк – фортепіано
Камерний оркестр PaRi Art Music

Для довідки:
ShockolaD – це проект, що оснований на творчому тандемі відомих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Літвінюк, які є його засновниками та ініціаторами. Це один з найуспішніших українських проектів, що працюють у жанрі world music.  Музиканти постійно грають на різноманітних концертних майданчиках – на фестивалях, на великих сценах, у  клубах. 
Музика проекту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. Кожен альбом проекту є різним завдяки постійним експериментам над звуками, думками, над синтезом електроніки та акустики.

ShockolaD 
відкритий до музики різних стилів і напрямків. Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними і роблять це настільки природно, що кожен їх концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією. Вони несуть меседж відкритості, зворушення і доторку до кожної людини, яка хоче поринути у світ звуків, що створюються під час незабутнього музичного ритуалу, яким є ShockolaD.

Основна ідея проекту – розвивати музику в різноманітних напрямках і формах та пошук нового звучання. 
Для поєднання різних культур та створення нового музичного мислення Ігор та Анастасія концентруються на співпраці з різними  музикантами з України, Польщі та світу. 

Photo and video