Activity 05TheaterActivity 17Club

"Про що мовчать чоловіки"

Date and time

04 December 2020, Friday 19:00

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА СТЕНДАП-КОМЕДІЮ "ПРО ЩО МОВЧАТЬ ЧОЛОВІКИ, АБО ДИКУН FOREVER"? 

1. Найбільш довгограюча постановка Бродвею. 
2. Небанальний жанр моновистави в стилі стендап. 
3. Неперевершений Олексій Гнатковський в головній ролі. 

Стендап-комедія "Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER" - 24 квітня в Палаці культури (Театральна, 5)
Вистава "Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER" за п'єсою одного з найуспішніших американських сімейних психологів Роба Беккера. Гучна бродвейська постановка Stand-Up комедії зазвучить українською мовою саме у Чернівцях. 
Відверта розмова про жінок і не тільки ... 
"Ох вже ці жінки!» Як часто Ви чуєте цю фразу з вуст роздратованого чоловіка? "Ці чоловіки нічого не розуміють!» - нерідко скаржаться один одному подруги. 
Те, що чоловіки і жінки - істоти з різних планет - доконаний факт! Але як їм навчитися гармонійно існувати на Землі? Як вирішити це одвічний конфлікт боротьби жіночого і чоловічого начал? 
Чого хоче жінка? Про що мовчать чоловіки? Відповіді на ці та інші питання - спробує дати один з найталановитіших акторів сучасності Олексій Гнатковський під час інсценування комедії в форматі стенд-апу "Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER". 
Stand-Up комедія Роба Беккера, яка по праву стала володаркою премії Oliver Awards і протягом 23 років захоплювала мільйонів глядачів в близько 50 країнах світу, не тільки не втратила своєї актуальності і популярності, а й до сих пір продовжує збирати фанів і на цей раз в Україні. 
Тонкий гумор, майстерна гра актора, акцент на глибокі психологічні проблеми - це далеко не повний перелік того, на чому базується уявлення. 
Харизматичний мрійник Олексій Гнатковський знає, "Про що мовчать чоловіки", і радісно розповість про це!
"Основним завданням чоловіка є закохати в себе жінку", - переконаний актор і додає, що, крім душевного тепла, світла і натхнення, люди більше потребують любові. За словами Олексія Гнатковського саме любов є тією потужною силою, яка здатна перемогти все. Адже "Все, що є в цьому світі, створене з любов'ю!» - резюмує він. 
Придбайте квитки на Stand-Up комедію "Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER" і подивіться на свої щоденні перипетії з представниками протилежної статі через призму посмішки і щирого прагнення до взаєморозуміння! 
Режисер: Давис Колбергс

Квитки можна придбати: 
- каса драмтеатру
- ресторан "FLORA CLUB"
- сайт Gastroli.ua

Тел для довідок:
- 095 392 85 09 (каса театру)
- 050 665 69 96 (Flora Club)

Photo and video

Thumb caveman 450x450Thumb images 3Thumb images 4Thumb images 5Thumb images 6Thumb images 7