Activity 01ConcertActivity 17Club

PLAYGROUND w/ PVNCH

Date and time

25 April 2020, Saturday 21:00

Обводь дату червоним у календарі: третя вечірка PLAYGROUND в останню п’ятницю березня! Ми не схильні до зайвих сентиментів - пропонуємо як слід покипіти, з усієї сили, адже це буде справжній врив.

Продовжуємо ламати стереотипи та кожного разу доводимо, що україномовний хіп-хоп качає не гірше закордонних аналогів, а вітчизняний флоу в рази краще. Лайн-ап цього випуску:

PVNCH (Kyiv) - це голодний, білий реп родом з Варви, що на Чернігівщині. На рахунку ПІВНОЧІ два успішних альбоми. Краща україномовна реп-група за версією PidBit Awards (2016) вже 27 березня на !FESTrepublic. Їх біти змусять голову качатися, а тексти точно і жорстко донесуть закладений в треках меседж. 

Danny Delta (Kyiv) - учасник гурту Лезо, DLF Squad, Аромотерапія, об’єднання #ГАББЛ. Людина, яку ще з кінця нульових величають великим та технічним емсі, тексти якого потрібно розбирати, як пазл. Денні встиг випустити чимало сольних релізів, які вже стали класикою україномовного репу. Багато панчів та кайфових бітів — це все про реп Денні Дельти.

 Локальний сапорт:
Dj Shon
Twocrave
Boreychuk

Photo and video