Activity 01 wКонцертActivity 09 wКлуб

OBRADOVIC - TIXIER DUO

Date and time

21 April 2018, Saturday 20:00

Лада Обрадовіч - джазова барабанщиця з Хорватії, композитор, аранжувальник, керівник групи і акомпаніатор. Лада грає на барабанах з 17-років. Її першими вчителями були Бранімір Нікош і Роберт Джамбрушіч. Отримала ступінь бакалавра в Джаз-Університеті в Граці, Австрія. Працювала і виступала з такими великими джазовими виконавцями як Біллі Харт, Джефф Баллард, Джиммі Кобб, Дон Менза, Кертіс Фуллер, Джон Холленбек, Бенні Голсон і ін.  

Девід Тіксіє - французький піаніст. Працював і грав з великими джазовими музикантами, такими як Боб Мінтцер, Ерік Уотсон, Джованні Мірабасі і Френк Амасем. Отримав ступінь магістра з музики у Лозанні, Швейцарія. Приймав участь у багатьох проектах як лідер так і учасник гурту, а також випустив декілька альбомів. Його сольний альбом"The Giant Corners" за участі Сачала Васандані став бестселлером у  iTunes в категорії Neue Album.  

Лада Обрадовіч та Девід Тіксіє створили "Obradovic-Tixier Duo" в 2016 році. Вони вперше виступили як гурт на Vannes Jazz Festival у липні 2016 року. За півтора року музиканти виступали в більш ніж 15 країнах і записали свій перший EP. У січні 2017 року вони вийшли на фінал змагань "Made in the New York"  та "ZKB Jazz Preis" у Цюріху.

Photo and video

Thumb lada