Activity 01 wКонцерт

Mozaika. Christmas

Date and time

27 January 2019, Sunday 19:00

«МОЗАЇКА» - щорічний різдвяний міжнародний проект Уляни Горбачевської що був започаткований у 2011 році. 
 За підтримки посольства Республіки Литва в Україні та Leopolis Hotel в цьому році відбудеться зірковий концерт проекту. Адже у 2019-му «Мозаїка» поєднає виконавців різних творчих світів - відомого актора українського кіно та театру Миколу Березу (головна роль у фільмі «Червоний»), легендарного саксофоніста Петраса Вішняускаса (гість цьогорічного фестивалю Leopolis Jazz Fest з його знаменитим Lithuanian jazz orkestra), знану співачку та актрису Уляну Горбачевську (проекти «Ультрамарин», «Антонич удома», «Альберт або найвища форма страти…)
Співтворцями концертної містерії стануть найкращі львівські виконавці класичної музики: Ярина Горбачевська (альт), Оксана Литвиненко (віолончель), Анастасія Мякушко (віолончель).
 І, як завжди, у проекті  звучатимуть дитячі голоси. Цього року це хор «Жайвір» (кер.Наталя Чмир-Козяр).

«Мозаїка» – це занурення в тему Різдва, тему глибоку та багатовимірну. В українській традиції зимові свята – це круговерть ритуалів, зустрічей, емоцій, подій. У ці дні природньо поєднується і сакральне з народним, і затишне із карнавальним. І саме це різноманіття дає поштовх для творчості, дає змогу щороку творити цікавий новий вислів, з року в рік заново відкривати приховані сенси Різдва.
 
Акторська гра, академічне та джазове звучання інструментів, автентичний та хоровий спів – все це органічно поєднається в режисерському задумі Уляни Горбачевської.   

27 Січня , 19.00,  «Lem Station»  (трамвайне депо по вул. Сахарова).

Photo and video