SECRETFOREST
Activity 01Concert

MODIWO | SECRET FOREST

Date and time

24 December 2018, Monday 19:00

Поїздка на Донеччину надихнула учасників гурту SECRET FORÉST ініціювати благодійні концерти на підтримку малозабезпечених сімей у східних областях.

Усі небайдужі матимуть змогу відвідати благодійний концерт у Львові та підтримати дану ініціативу. До львівських музикантів доєднались музиканти з Румунії, гурт Modiwo, учасники якого також охоче підтримали ідею благодійного проекту. Метою цих заходів є привернути увагу суспільства до тисяч українських родин, які по тим чи іншим причинам залишаються на лінії вогню. Вхід на концерти буде вільним, на заході будуть встановлені скриньки для благочинних внесків. На зібрані кошти гурти планують організувати солодкі подарунки до новорічних і різдвяних свят для дітей із малозабезпечених сімей у містах Авдіївка та Вугледар.

MODIWO - це гурт з міста Клуж-Напока (Румунія), що за короткий час встиг вразити журі UK Songwriting Contest у Великобританії своїми двома синглами та запалити публіку у фіналі " Global Battle of the Bands". Це перший інді-гурт в Румунії, який перевищив 800.000 прослуховувань на платформі Soundcloud. Починаючи з 2013 року, MODIWO брав участь у фестивалях Європи, концертував у Тайланді. Не раз MODIWO запрошували й в Україну, тут він підкорив сцени фестивалів Woodstock, Трипільське Коло та Lviv Yoga Day.

Львів настільки вразив учасників гурту своїм теплим прийомом, що вони зняли тут аж 3 відеокліпа:

Never Give Up - https://youtu.be/jwAC64nlWMM
Love is in the air - https://youtu.be/JgssSh25qxw
Happy People - https://youtu.be/fk0KJNL494s

SECRET FORÉST — український музичний гурт, який працює в стилях електронної музики та лаунж-поп. у).
SECRET FOREST – експериментальна подорож в світ музики і мантр, за рамки своїх звичних настроїв і повсякденних турбот, назустріч до себе справжнього. Цей молодий, проте амбітний музичний проект своєю музикою надихає та підносить над буденністю й тривогами та дає відчути незабутню атмосферу спокою та невагомості. 

Instagram:https://instagram.com/secretforest.music 
Soundcloud: https://soundcloud.com/secretforestmusic
YouTube: http://bit.ly/SecretForest_YouTube

Photo and video

Thumb        Thumb modiwo   full 115Thumb img 2873