Activity 01Concert

Mgzavrebi

Date and time

07 March 2018, Wednesday 19:00

7 березня 2018 року, грузинський гурт Mgzavrebi зіграє альбом “Krebuli”. Назва албьому перекладається з грузинської як "збірник", в нього увійшли  два десятки пісень з шести альбомів Mgzavrebi написаних за 11 років існування гурту.

“Krebuli” - це “The Best Of” від Mgzavrebi, підбірка пісень, які публіка обожнює найбільше і просить виконувати на концертах. 

Mgzavrebi - це вибухова грузинська музична суміш яку люблять українці. З першого концерту в 2011 році, гурт щорічно збирає аншлаги по всій країні.

Mgzavrebi - створили гурт в Тбілісі в 2006 році і сьогодні вони є музичним символом Грузії. Кожен, хто був очевидцем їх концертного шоу, знає як легко стираються будь які бар’єри між виконавцем і слухачем, як вміють донести любов і змусити співати, танцювати, читати вірші разом з фронтменом гурту Гігі Дедаламазішвілі,
розуміти,  та відчувати кожне слово, навіть не знаючи грузинської мови.

VIP 1 і VIP 2 - це окремі ізольовані кімнати підвищеного комфорту, на другому поверсі, із скляною стіною, вмістимість 14 та 10 людей відповідно;
Sky Lounge 1,2,3 - це окремі VIP-балкони на третьому поверсі з окремим обслуговуванням та невеликою кількістю відвідувачів.

Photo and video