Activity 01Concert

Любомир Мельник. Додатковий!

Date and time

04 December 2018, Tuesday 19:00

ТОП-подія! Після аншлагу в квітні до Львова повертається найшвидший піаніст планети Любомир Мельник.

І як? Відразу два унікальні творчі вечори. 
У рамках світового туру до 70-річчя композитора!

Квитків на творчи
й вечір 5 грудня майже не залишилось. За півтора місяці до концерту! Останні 80 ще можна придбати за посиланням: gastroli.ua/events/12698.

Ви часто запитували чи буде додаткова зустріч? Таки буде! 4 грудня! Маестро не міг відреагувати інакше на ваші прохання та ажіотаж навколо події. 

Все найкраще і нове. Розширена концертна програма, спілкування з глядачами та інші сюрпризи, які вже готуємо для вас ♥️

З початку світового туру до 70-річчя композитора українського походження минуло вже 6 аншлагів у Дніпрі, Запоріжжі, Черкасах, Чернівцях, Франківську та Тернополі, а також повні зали на концертах в Фінляндії, Данії, Шотландії, Англії, Італії, Німеччини.

Любомир Мельник - музикант світового рівня! Про нього пишуть безліч медіа та у захваті відомі артисти зі всієї планети. Йому незабаром 70, а концерти з успіхом проходять по всьому світу і навіть в Австралії. Два роки тому вперше приїхав з концертом і до України. Піаніст не просто дивує слухачів - він надихає і інших артистів, випустивши весною 2018 року разом з українською співачкою Христиною Соловій акустичну версію її синглу “Fortepiano” - youtu.be/k1KAmcuoQZE.

Прийдіть та привітайте маестро з ювілеєм!

Photo and video

Thumb 2018.04.11 lviv by pasternak 29Thumb 2018.04.11 lviv by pasternak 13Thumb 1Thumb bsv 3894Thumb img 8664