Activity 01 wКонцерт

Легенда про кохання

Date and time

14 February 2021, Sunday 20:00

Легенди, казки та розповіді про кохання – одні з найстаріших історій на Землі. Адже яка ще сила може долати будь-які випробування, прокляття, дарувати життя, рятувати світи і притягувати неможливе?
Розповідатиме свою власну Легенду про кохання найромантичнішою мовою – мовою музики – 14-го лютого у Львівській національній філармонії відомий та улюблений публікою симфонічний оркестр LUMOS Orchestra разом із чарівними солістами. На вас чекатиме вечір надзвичайно зворушливий та неймовірно романтичний, адже добірка музики цього концерту перевірена часом та нашими серцями – класика, знана та улюблена кожним! "Ла Ла Ленд", "Титанік", "Форест Гамп", "Вічне сяйво чистого розуму", "Великий Гетсбі", "Мулен Руж", "Форма Води", "007: Координати „Скайфолл“, "Віднесені вітром", "500 днів літа", "Красуня та чудовисько", "Легенда про піаніста", "Ромео та Джульєтта", "Чужоземка", "Особистий охоронець", "Перл-Гарбор" – лише найкраще для найкращих слухачів!
LUMOS Orchestra – справжні чарівники та метри саундтрекової музики. У 2020 році оркестр святкував своє 10-річчя і за чималий творчий шлях вже має чудові здобутки: близько 700 різноманітних саундтреків у репертуарі, сценічні та творчі кліпи і записи, великі тематичні концерти по "Володарю Перснів", "Гаррі Поттеру", "Зоряним Війнам", "Доктору Хто", мультфільмам студії Disney, відеоіграм. Також LUMOS Orchestra час від часу гастролюють закордоном та мали нагоду виступати перед видатними голлівудськими акторами та розробниками ігор.
Кожен проект колективу це завжди більше ніж просто концертний захід. LUMOS Orchestra створює сюжетні видовища, поєднані тематичними історіями; інтерактивні івенти для слухачів, що завжди збирають повні зали шанувальників та залишають по собі неймовірні емоції та враження.
Солісти – Марта Говдиш, Мар'яна Браташ, Анна Васильченко
Диригент – Назар Кулиняк
Подаруйте собі вечір неймовірно зворушливої атмосфери, де кожне освідчення буде почуто!