Activity 05 wФестивальActivity 01 wНайкращі події Gastroli.ua

ІСТОРІЇ З КОРДОНУ

Date and time

10 August 2018, Friday 19:30

Те, чого ми не бачимо/What we don’t see: кінофестиваль Wiz-Art 
6 – 12 серпня 2018 року відбудеться 11 Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art
7 днів, більше 20 кінопоказів та 100 фільмів, дискусії та обговорення, майстер-класи, вечірки і виступи на кількох різних локаціях. 

  У межах одинадцятого кінофестивалю організатори  вирішили звернути увагу аудиторії на те, що ненавмисне або ж спеціально залишається за кутом огляду суспільтва. Відповідно основною темою LISFF Wiz-Art 2018 стануть явища, які ми не помічаємо або не бачимо: WHAT WE DON’T SEE.  “Кіно, як окуляри, дозволяє побачити більше”, - зазначає директорка фестивалю Ольга Райтер. 
Глядачі зможуть не лише побачити, але й почути більше під час тематичних лекцій та майстер-класів, які відбуватимуться паралельно із кінпоказами.  
  Цього року у міжнародному конкурсі кінофестивалю представлено більше сотні фільмів з усього світу. Глядачі зможуть переглянути новинки короткого метру з (країни). Це яскраві, провокативні і сильні роботи зі всіх континентів. 
  Найкращий короткометражний фільм у межах LISFF Wiz-Art 2018 обиратиме міжнародне журі у складі представника Torino Film Lab та програмного координатора Массіміліано Нардулі (Італія), режисерки Орі Сінай (Ізраїль) та продюсерки Дарії Бассель (Україна). 
  Під час фестивалю фільми змагатимуться у міжнародному та національному конкурсі, будуть спеціальні підбірки Midnight Sexy Shorts, Equality Shorts, KIDS Programs, концерт та кінопоказ Sound & Vision. 
Повна програма заходів незабаром буде на сайті http://wiz-art.ua/festival/