Activity 01Concert

Дударик - «Пригода Святого Миколая»

Date and time

16 December 2019, Monday 18:30

  Друзі, ось і настав час завершальної пригоди Святого Миколая у Львові. Мюзикл став улюбленим «Миколаївським» дійством і вже 5 років поспіль збирає повні зали наших любих, маленьких глядачів, тож час його показати Україні! Проте на прощання цього року відбудеться завершальний перфоменс у Львові!

  Щоб це дійство, справді, було особливим мюзикл вперше відбудеться у Театрі ім. М. Заньковецької! О так! Це буде незабутньо!

  Тож запрошуємо вас 16 грудня о 16:00 та 18:30 на мюзикл-казку «Пригода Святого Миколая», в Театр ім. М. Заньковецької, а також 19 грудня о 16:00 та 18:30 у Цeнтр Довжeнка на Сихові.

  Для вас зіграють капела «ДУДАРИК» у супроводі рок-оркестру.


  Герої мюзиклу – ангели, ангелята, чортик, чортенята і кіт – зійдуться в епічному музичному двобою за віру у добро і Святого Миколая.

  Музика до вистави створена на основі безсмертних хітів усіх часів таких, як James Brown «I Feel Good», AC/DC «Highway To Hell», Queen «We Are The Champions», Chuck Berry «Johney B. Good», The Beatles «Hey Jude», Adele «Skyfall», Scorpions «You And I», Leonard Cohen «Halleluia», Eric Clapton – «Tears In Heaven». 


  «ДУДАРИК» – тільки свіжа музика, тільки живий звук!


  В роляк:

  Назар Омельчук – чортик

  Тарас Різняк – Ангелик

  Людмила Бурда - мудрий котик

  Павло Борик - фейковий Миколай

  Святий Миколай в ролі Святого Миколая

  Дударики - ангелята і чортенята.

  Рок оркестра.


  Аранжування – Дмитро Кацал, Володимир Заборовський.


  Автор та постановник – Дмитро Кацал


  З нетерпінням чeкаємо на вас! Святкових див!

   Photo and video