Activity 05Theater

Диплом

Date and time

27 December 2018, Thursday 19:00

Звертаємо Вашу увагу, що з жовтня 2018 у нашому Театрі стартував проект «Інклюзивний театр». Відтепер перегляд усіх вистав нашого репертуару доступний людям з порушенням зору — для них передбачена послуга аудіодискрипції (коментування вистави через приймачі з навушниками). Скористатися нею можна заздалегідь зателефонувавши у касу.Також у глядацькій залі передбачені спеціальні сидіння для людей з порушенням опорно-рухового апарату, що користуються візком. Потрібно лише обрати квиток на місце,  помарковане відповідним чином.

Колись вони мріяли про щасливу родину, творчу реалізацію та ідеальний світ. А отримали… ДИПЛОМ! 

І тепер запрошують кожного на його урочисте вручення.Для  нашого ДИПЛОМу Вам не доведеться сидіти за партами, зубрити абзаци  пожухлих підручників та сором’язливо посміхаючись вкладати купюри у залікову книжку. 
Герої цієї історії – звичайні люди: студенти, абітурієнти, випускники та викладачі. Драматургія  побудована на основі близько 200  інтерв’ю та реальних історій.  

На чесності цих історій та щирій простоті камерного простору сцени створюється унікальна вистава. 
Вона безумовно серйозна, але й при цьому ж комедійна, піднімає табуйовані питання університетського життя, в той самий час лишаючись яскравою та легкою.

Автор вистави Сашко Брама – драматург і режисер, учасник міжнародних фестивалів (зокрема Radical Jung, Nitra Festival, Globalize Cologne, ГогольFest) повертається до власного проекту-дослідження, створеного у 2014 році. 

Чотири роки, за які можна пройти пішки всю Україну, створити кілька вистав, показати їх за кордоном чи… правильно, отримати ДИПЛОМ.P.S. 

Запрошуємо на післяДИПЛОМну дискусію де будемо раді почути запитання та думки кожного про ДИПЛОМ та диплом.