КонцертНайкращі події Gastroli.ua

BeZ obmezen. Big stadium concert

Date and time

27 May 2023, Saturday 20:00

ВІЛЬНІ ЛЮДИ БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Всеукраїнський тур в підтримку нового альбому, що охопить 100 міст і завершиться на НСК Олімпійський.

У жовтні цього року на всіх музичних сервісах з'явиться новий альбом “Вільні люди” від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. В підтримку нового альбому українські рок виконавці проведуть великий тур по 100 містам з фінальним концертом на НСК Олімпійський, який відбудеться 24 серпня 2023 року - у День Незалежності України.
На створення нового альбому “Вільні люди” гурт надихнули українці. Під час концертів музикантам пощастило зустрітись з різними людьми та дізнатись про їх унікальні історії. У цих людей, не зважаючи на несхожість, виявилось багато спільного - українського, душевного, волелюбного. Гурту знадобився цілий рік, аби почуте й пережите стало лірикою і музикою. Альбом “Вільні люди” - це пісні з Україною в серці, в яких кожен впізнає себе. Ця музика про нас, таких різних, але єдиних, про наші вчинки, події та почуття, про нашу незламність і незалежність - характер нації, що витримав випробування часом. 
Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – один з небагатьох українських гуртів, які збирають мільйонні перегляди на YouTube. Кожен виступ гурту – це шалений потік енергії та емоцій, що заводить публіку з першого аккорду і не відпускає до самого кінця.  У 2019 році гурт дав 175 аншлагових концертів, що дає право БЕZ ОБМЕЖЕНЬ бути найбільш гастролюючим гуртом країни. Цей тур став легендарним. Шанувальники насолоджувались найбільшою за всю історію гурту музичною програмою у супроводі яскравого шоу. Фінальними концертами туру повинні були стати стадіонні концерти влітку 2020 року, але вони не відбулись через карантинні обмеження.  Попри все, гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ не збирається відмовлятись від своєї амбітної мрії - дати фінальний концерт на НСК Олімпійський, і планує її втілити наступного року у символічний для Вільних Людей день - День Незалежності України. Квитки на концерт вже є в продажу.  А перш ніж станеться наймасштабніша серед українських виконавців музична подія 2022 року, гурт порадує усіх Вільних Людей своїм туром у підтримку нового альбому та проведе 100 концертів по всій Україні. Шанувальників БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, як зажди, чекає абсолютна свобода емоцій і знайома щирість почуттів, романтичний та драйвовий рок для вільних українців. Серця фанів будуть палати в котрий раз.  Познайомтесь з новим етапом творчості гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Приходьте на концерт, щоб дати волю почуттям! 

Слухайте новий альбом “Вільні Люди” в улюблених стрімінгових сервісах:
YouTube https://bit.ly/3yIVc88
Spotify  https://spoti.fi/3GVIAgQ
Apple Music https://apple.co/3FtYX49  

Photo and video

Thumb img 8367Thumb img 0333Thumb img 9690Thumb img 9510