lvivbandurfest
Activity 01Concert

БАНДУРНЕ ШОУ Lviv Bandur Fest

Date and time

09 September 2017, Saturday 17:30

Бандура — це візитна картка України і Львова, такого інструменту немає більше ніде у світі. Безліч струн, потуга і ніжність звуку, давня історія і мільйони асоціацій — це все є в бандурі. Саме зараз для бандури є вирішальний час — вона активно розвивається і опановує все нові й нові стилі музики.

5 виконавців - 5 стилів - 5 сучасних бандур-світів!

DGO-pro
 • Засновники електронної бандурної музики Іван Ткаленко та Оля Гончаренко добре відпочили за літо і повертаються з новою програмою.
 • Вони першими почали грати на електробандурах з лупером та біт-секвенсером і вже сформували цілу виконавську традицію гри на сучасній бандурі.
 • У творчості DGP-pro переплелись як мамине шиття  краут-рок, дарк-ембієнт, психоделічний фанк, а подекуди і джаз.
TROYE ZILLIA + ДоСхідСонця

відомий в Україні та за кордоном колектив, який постійно дивує слухачів своїм нетиповим трактуванням бандури та народної музики. Сучасні турецькі, єгипетські та латиноамериканські ритми, під які просто нереально всидіти на місці, витонченість та загадковість бандури та п'янке і водночас басове джазове звучання клавішних. До Troye Zillia доєднаються з своїми потужними народними вокалами дівчата із гурту автентичного співу ДоСхідСонця

KRUT

це нове ім'я у сучасній українській музиці . Цей колектив на чолі із єдиною соул бандуристкою Мариною Круть зачарує кожного . Ніжний вокал , сучасний саунд, Все це - KRUT .

ТРИ КРОКИ В НІЧ

гурт освоює можливості акустичної музики, поєднуючи народні та класичні інструменти, власні композиторські спроби та етнічну мелодику. У їх творчості найвиразніше простежуються дві настроєві домінанти – лірична і містична, які можна пов'язати з порою надвечір'я, коли тіні речей довшають, а обриси стають плинними.

ЧАРІВНІ СТРУНИ

Більше 35 років ансамбль існує завдяки незмінному керівнику – Ірині Содоморі. Бандура- не лише український народний інструмент, на ньому прекрасно звучать джазові, оперні , класичні композиції, а можливості цього інструменту-невичерпні. “Дерево без кореня не росте”, а українську культуру важку уявити без бандури. Адже це-душа українського народу. Його традиції,
культура. Дуже радіємо, що завдяки бандурі ми маємо можливість знайомити людей

Photo and video

Thumb dgpThumb 1 troye zaillya site coverThumb   coverThumb      1 Thumb        Thumb      cover nn