Activity 01 wКонцерт

Антонич Удома

Date and time

02 May 2019, Thursday 19:00

Проект «Антонич удома» - це мультимедійне дійство, основою якого є поезія Богдана-Ігоря Антонича.

Все почалось у 2013 році. Саме тоді директор фестивалю «Innowica» Матеуш Сора звернувся до Уляни Горбачевської з пропозицією створити музичний перформанс, що базуватиметься на поезії Антонича. А вже у травні 2014 року польсько–українська група митців приїхала в лемківське село Новиця (на території Польщі)для роботи над проектом. У тому ж році відбулась прем’єра музичної частини дійства в рамках фестивалю «Innowica». Згодом, 18 лютого 2016 року у Львові, в Театрі ім. Марії Заньковецької, з великим успіхом відбулась прем’єра повної версії мультимедійного дійства «Антонич удома», що поєднало в собі поезію, музику, прозу (фрагменти роману «Дванадцять обручів» Юрія Андруховича),сценографію та відео-арт (VJ group СUBЕ, художник Володимир Олещук).
Проект розгалужується і розвивається. Незабаром у рамках проекту планується видання артбуку: поєднання поезії та фрагментів живопису, що увійшов до відео дійства.

3-го Травня о 19.00, у Львові на сцені Lem Station (вул. Сахарова 1), відбудеться черговий показ мультимедійного дійства «Антонич удома».

Юрій Андрухович – голос, авторський текст.
Уляна Горбачевська - голос, режисура.
Марк Токар - голос, контрабас.
Ришард Лятецький - ударні, труба, синтезатор, індійська гармонія.
Барт Палига - духові, ударні, віолончель, фідель.
Відео-арт - VJ group KUBE, художник Володимир Олещук.
Ідея проекту – Матеуш Сора.