Activity 09Festival

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ АНІМА

Date and time

16 March 2019, Saturday 11:00

Унікальна подія весни 2019
Масштабне дійство в світі Жінки
Інтелектуальний та пізнавальний проект для Жінки

Жіночий фестиваль Аніма у Львові – успішний проект для сучасних жінок, які хочуть розвиватись і вдосконалюватись. Фестиваль надає можливість познайомитися з цікавими людьми, набути нові знання і надихнутися свіжими ідеями, зробити новий крок на шляху самопізнання і саморозвитку.

Вже в тринадцяте кращі, яскраві, цікаві та популярні спікери, досвідчені тренери, а також відомі особистості зберуться на одному майданчику для зустрічі з ВАМИ, щоб поділитися успішним досвідом, унікальними знаннями та власною мудрістю!!!

Впродовж двох днів паралельно діючих залах відбудеться близько 40 активностей – майстер-класи, дискусії, зустрічі та презентації на теми взаємостосунків, краси та здоров'я, стилю життя, розвитку та кар’єри, мистецтва; а також, трансформаційно-розвивальні ігри.

Жіночий фестиваль «Аніма» створений для ЖІНКИ яка прагне зрозуміти себе, знайти баланс яка хоче знайти цілі та мету в житті, методи досягнення якій цікаво йти вперед, вдосконалюватись і розвиватись яка дбає про свою красу та здоров’я яка вибирає тільки те що краще для неї яка хоче бути творцем свого життя

Сектори XІІІ Жіночого фестивалю «Аніма» у Львові:
Взаємостосунки
Успіх та кар’єра
Краса та здоров’я
Життєвий стиль
Розвиваючі ігри

10:00-11:00 ПРИЙДИ ВЧАСНО - БУДЕ СОЛОДКО з "LEOPOLIS. Шоколад та Марципани"

! – із залу в зал відвідувачів фестивалю супроводжуватиме виставка-ярмарок із продукцією яка може бути цікава Жінці (виробами ручної роботи, косметичними засобами, тематичною літературою та інше)!
! – дитячий простір!
! – психологічна порадня!

Завершення фестивалю 17 березня 21:00 у Rafinad People Club – (у програмі пригощання, розігрування подарунків та шоу-програма)

16-17 березня – БУДЬТЕ З НАМИ!!!

ВІДВІДАТИ БУДЬ-ЯКУ АКТИВНІСТЬ ФЕСТИВАЛЮ, ВИ МОЖЕТЕ, ПРИДБАВШИ ЄДИНИЙ КВИТОК