Gastroli conference ico 01Конференція

IT Meets: Management

Date and time

18 April 2024, Thursday 15:00

Готуйтеся до грандіозного поєдинку стартапів на конференції IT Meets Startups. На рингу інновацій. Формат події справді унікальний: хоч боксерські рукавиці вам не знадобляться, проте радимо заздалегідь підготуватися до стартап-батлу, де переможе найсильніший. На кону грошові призи та прямий квиток у півфінал найбільшого та найавторитетнішого в Україні змагання стартапів IT Arena Startup Competition у вересні цього року.  

Рефері IT Meets Startups. На рингу інновацій – досвідчені експерти та інвестори. Вони ретельно розглянуть кожну ідею, ставитимуть гострі запитання та оцінять життєздатність вашої бізнес-моделі. Якщо ви засновник стартапу, подавайте заявку за посиланням на сайті. 

У програмі IT Meets Startups. На рингу інновацій традиційно також виступи спікерів, панельні дискусії та багато нетворкінгу. Подія об’єднає понад 100 засновників стартапів, технологічних підприємців, бізнес-ангелів та венчурних інвесторів. 

Придбайте квиток вже зараз. Під час події ви зможете поспілкуватись з однодумцями, отримати реальний практичний досвід, а можливо й залучити інвестиції.