Gastroli conference ico 01Конференція

IT Meets: Startups

Date and time

02 November 2023, Thursday 15:30

Півтора року повномасштабної війни відчутно негативно вплинули на бізнес в Україні загалом, проте кількість технологічних бізнесів, які закрилися можна перерахувати на пальцях двох рук, а нових стартапів налічується вже близько 200. Така живучість у воєнні часи стала неочікуваним показником для українських стартапів, діяльність яких переважно залежить від венчурних інвестицій та зовнішніх ринків. 

IT Meets. Startups – одноденна подія, яка об’єднає засновників стартапів, технологічних підприємців, бізнес-ангелів та венчурних інвесторів, щоб не просто поділитись інсайтами розвитку стартап екосистеми та помірятись ARR та LTV, але й весело провести час та отримати практичний досвід.

І якщо ви думаєте, що IT Meets: Startups – це лише ще одна конференція, яка обіцяє багато, але надає мало, то ви помиляєтеся:

 - Ви матимете можливість насолодитися гострим гумором та порадами успішних технологічних підприємців у форматі стендапу. Ви почуєте про факапи та нелегкі моменти, які вони пережили, а також зможете у майбутньому уникати помилок, які вже зробили за вас. 
 - Ви також почуєте пітчі перспективних українських стартапів, але це не будуть просто звичайні пітчі у дружній атмосфері. Досвідчені експерти ретельно просмажать кожну ідею, допомагаючи стартапам удосконалити свої презентації та підходи до розвитку бізнесу.

І найголовніше, ви зможете насолодитися нетворкінгом та спілкуванням з однодумцями. Приєднуйтесь до нас цього осіннього дня та отримайте невичерпне джерело інсайтів та натхнення для розвитку у світі технологій та інновацій!