Activity 01Concert

LORDS OF THE SOUND. LOVE STORY

Date and time

16 February 2020, Sunday 19:00

"Lords of the Sound" запрошує на великі святкові концерти "Love Story"!

16 лютого о 19:00 у ПК "Березіль" – святкова програма "Love Story" до Дня всіх Закоханих: найромантичніша музика у виконанні оркестру "Lords of the Sound".

Кожна жінка мріє провести День Закоханих особливо, очікує казковості, бажає вражень та емоцій. І "Lords of the Sound" влаштують для вас справжній симфонічно-романтичний вечір!

Традиційно найвідоміший український оркестр буде пестити ваш слух мелодійними, чуттєвими хітами світової музики з репертуару Ed Sheeran, Whitney Houston, Gloria Gaynor, Sting та ін., а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів: Майстер і Маргарита, Зоряні війни, Сутінки, Титанік, Привід Опери, Ромео та Джульєтта, Амелі, Мулен Руж, Запах жінки, La La Land, Багряний пік та ін.

А особливим дарунком для закоханих - стане спеціальна частина шоу - GOLDEN ROMANTIC HIT! Бурхливими емоціями у цей вечір вас наповнятимуть також майстерні вокалісти: Маргарита Мелешко та Ярослав Радіоненко.

Свято кохання, ніжності та найщиріших почуттів 16 лютого у ПК "Березіль" разом з оркестром "Lords of the Sound" у програмі "Love Story" – особливий подарунок до Дня всіх Закоханих.