Activity 01Concert

Дударик - «Пригода Святого Миколая»

Date and time

16 December 2019, Monday 16:00

Друзі, ось і настав час завершальної пригоди Святого Миколая у Львові. Мюзикл став улюбленим «Миколаївським» дійством і вже 5 років поспіль збирає повні зали наших любих, маленьких глядачів, тож час його показати Україні! Проте на прощання цього року відбудеться завершальний перфоменс у Львові!
Щоб це дійство, справді, було особливим мюзикл вперше відбудеться у Театрі ім. М. Заньковецької! О так! Це буде незабутньо!
Тож запрошуємо вас 16 грудня о 16:00 та 18:30 на мюзикл-казку «Пригода Святого Миколая», в Театр ім. М. Заньковецької, а також 19 грудня о 16:00 та 18:30 у Цeнтр Довжeнка на Сихові.
Герої мюзиклу – ангели, ангелята, чортик, чортенята і кіт – зійдуться в епічному музичному двобою за віру у добро і Святого Миколая.
Музика до вистави створена на основі безсмертних хітів усіх часів таких, як James Brown «I Feel Good», AC/DC «Highway To Hell», Queen «We Are The Champions», Chuck Berry «Johney B. Good», The Beatles «Hey Jude», Adele «Skyfall», Scorpions «You And I», Leonard Cohen «Halleluia», Eric Clapton – «Tears In Heaven». 

«ДУДАРИК» – тільки свіжа музика, тільки живий звук!

В роляк:
Назар Омельчук – чортик
Тарас Різняк – Ангелик
Людмила Бурда – мудрий котик
Павло Борик - фейковий Миколай
Святий Миколай в ролі Святого Миколая
Дударики - ангелята і чортенята
Рок оркестра.
Аранжування – Дмитро Кацал, Володимир Заборовський.
Автор та постановник – Дмитро Кацал

З нетерпінням чeкаємо на Вас! Святкових нам див!