Activity 01Concert

Дударик - «Пригода Святого Миколая»

Date and time

19 December 2019, Thursday 16:00

Вирушаймо за пригодами у День Святого Миколая до Кінотеатру Довженка

Друзі, ось і настав час завершальної пригоди Святого Миколая у Львові. Мюзикл став улюбленим «Миколаївським» дійством і вже 5 років поспіль збирає повні зали наших любих, маленьких глядачів, тож час його показати Україні! Проте на прощання цього року відбудеться завершальний перфоменс у Львові!

Щоб це дійство, справді, було особливим мюзикл вперше відбудеться у Театрі ім. М. Заньковецької! О так! Це буде незабутньо!

Тож запрошуємо вас 16 грудня о 16:00 та 18:30 на мюзикл-казку «Пригода Святого Миколая», в Театр ім. М. Заньковецької, а також 19 грудня о 16:00 та 18:30 у Цeнтр Довжeнка на Сихові.

Для вас зіграють капела «ДУДАРИК» у супроводі рок-оркестру.


Герої мюзиклу – ангели, ангелята, чортик, чортенята і кіт – зійдуться в епічному музичному двобою за віру у добро і Святого Миколая.

Музика до вистави створена на основі безсмертних хітів усіх часів таких, як James Brown «I Feel Good», AC/DC «Highway To Hell», Queen «We Are The Champions», Chuck Berry «Johney B. Good», The Beatles «Hey Jude», Adele «Skyfall», Scorpions «You And I», Leonard Cohen «Halleluia», Eric Clapton – «Tears In Heaven». 


«ДУДАРИК» – тільки свіжа музика, тільки живий звук!


В роляк:

Назар Омельчук – чортик

Тарас Різняк – Ангелик

Людмила Бурда - мудрий котик

Павло Борик - фейковий Миколай

Святий Миколай в ролі Святого Миколая

Дударики - ангелята і чортенята.

Рок оркестра.


Аранжування – Дмитро Кацал, Володимир Заборовський.


Автор та постановник – Дмитро Кацал


З нетерпінням чeкаємо на вас! Святкових див!

Photo and video