Activity 01Concert

«Пригода Святого Миколая »

Date and time

19 January 2018, Friday 18:30

  Вирушаймо за пригодами у День Святого Миколая до філармонії!

  «Пригода Cвятого Миколая» з «Дудариком» і «Маленьким принцом»!
  Напередодні чудо-ночі трапляються усілякі дива… Темні сили поспішають завдати Святому Миколаю прикрощів, щоб він не встиг до малюків з подарунками. Аякже, розчаруватись у Добрі – це власне те, чого їм треба! Стара-добра історія. Яку знають і люблять усі, мовою музики – капела «ДУДАРИК» у супроводі Rock Orshestra представить дитячий мюзикл-казку «Пригода Святого Миколая».

  Ангели, Ангелята, Чортик, Чортенята і Кіт змагатимуться із силами мороку, в музичних баталіях і повернуть у наш світ Святого Миколая! Бо сили Добра завжди перемагають, якщо об’єднуються. Цьогоріч допомагатиме силам Світла буде Маленький Принц. Він не надовго залишив свою крихітну планету і триматиме оборону разом з малечею. Бо хто як не він вміє дарувати Світло?

  Улюблені хіти усіх часів і народів як James Brown «I feel good», AC/DC «Highway to hell», Queen «We are the champions», Chuck Berry «Johney B. Good», the Beatles «Hey jude», Adele «Skyfall», Scorpions «You and I», Leonard Cohen «Halleluia», Eric Clapton – «Tears In Heaven» – у боротьбі Добро та Зла. Чудотворець обов’язково прийде, якщо його вміти чекати...
  Тільки живий звук, неповторна обробка і приємні подарунки!

  У ролях:
  Державна академічна хорова капела «ДУДАРИК» – ангелята і чортенята
  В'ячеслав Сінчук – верховний Чортик
  Тарас Різняк – ангелятко
  Оксана Муха – мудрий кіт
  Маленький принц – інтрига!
  Rock Orchestra
  Микола Кацал – народний артист України, художній керівник
  Дмитро Кацал – диригент

   Photo and video

   Thumb fb img 1513610747374Thumb received 913358382167116