Activity 01Concert

TOMMY CASH

Date and time

22 March 2019, Friday 20:00

Томмі Кеш, всесвітньо відомий концептуальний артист, музикант, що існує поза жанрів, анонсував свій довгоочікуваний альбом ¥€$, реліз якого відбувся 30 листопада. Вихід альбому буде підкріплений новою порцією шокуючого візуального контенту.

У записі ¥€$ взяли участь яскраві і самобутні артисти, такі як Boys Noize, Amnesia Scanner, A. G. Cook і Danny L Harle, яких у властивій йому унікальній манері міг об'єднати тільки Томмі Кеш. Останні сингли «Pussy Money Weed» і «Little Molly» набрали більше 5 мільйонів переглядів кожен і обидва розкривають Томмі як неординарну творчу особистість. Paper Magazine вже охрестили його «справжнім автором», Clash Magazine називають його музику «мотивуючою», а Q Magazine оголосив його «темним лордом» його власних «постмодерніських міфів». За рік Томмі став обличчям обкладинки культового французького видання Antidote, зайняв 8 сходинку в рейтингу «Dazed100» від популярного журналу Dazed Magazine і взяв участь в турі Charlie XCX «Pop2» цього літа. Кількість шанувальників Томмі росте і відмовляється поклонятися зовнішньому світу або загальноприйнятим нормам.

Культ Томмі тільки почав набирати силу - квитки на всі шоу в цьому році були розпродані повністю по всій Європі, включаючи Лондонську Scala, великі фестивалі в Будапешті, Парижі та Варшаві. 29 грудня на десятитисячному майданчику Saku Arena в Талліні заплановано сольне шоу Томмі під назвою «Gathering», яке стане найбільшим за всю історію його творчості. Навесні заплановано виступи в великих містах Європи та України в підтримку нового альбому.