Activity 01Concert

«ПІСНІ БАБЦІ СТЕФИ»

Date and time

23 December 2018, Sunday 18:00

«Пісні бабці Стефи»  - це колядки, щедрівки, веснянки, колискові, заспівані її внучкою Соломією Чубай. 

Бабця Стефа, бабця Соломії Чубай та Тараса Чубая, єднає епохи і покоління. Саме завдяки бабці Стефі Тарас Чубай свторив альбоми «Наше Різдво» і «Наші партизани» (разом з Кузьмою Скрябіним), а Соломія Чубай – альбом «Зелена Яблонь» (спільно з гуртом «Jalapita») та проект «Колискові для Олекси». 

 «Пісні бабці Стефи» – це добре відомі і зовсім нові пісні в сучасному, крутому аранжуванні (гурт «Jalapita» і гості – Володимир Бедзвін – віолончель та гурт «Rockoko»). 

 «Пісні бабці Стефи» є в якомусь сенсі продовженням проекту «Колискові для Олекси» і теж спрямований на підтримку дітей з особливими потребами. Олекса син Соломії Чубай. «Колискові для Олекси» - спосіб розповісти про високофункціональний аутизм і допомогти сім’ям в яких є діти з аутизмом, з Синдромом Аспергера. Проект «Колискові для Олекси» за неповні два роки став відомим у всьому світі. В рамках цього проекту Соломія Чубай та її команда співпрацює з ООН та Google, психологами з США, Швецарії та інших країн, інфомуючи та свторюючи необхідні передумови для навчання та інклюзії. За кошти зібрані в рамках проектів «Пісні бабці Стефи» та «Колискові для Олекси» буде закуплено розвиткові матеріали для центрів, які підтримують дітей з аутизмом, для інтернатів, де живуть та навчаються діти з аутизмом. Зробивши благодійний внесок ви долучитеся до доброї справи. 

 Дитячі майданчики, іграшки, розвиткові ігри, набори Lego, спеціальна апаратура, та комп’ютери зі спеціально розробленими програмами завдяки вам потраплять безспосередньо до дітей, які їх так потребують.

Photo and video