Activity 01Concert

Кращі пісні MOZART LE CONCERT

Date and time

17 December 2017, Sunday 19:00

КОНЦЕРТ РОКУ!

Вперше у Вінниці 17 грудня о 19.00 на сцені Вінницького театру імені Садовського
- блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери MOZART Le Concert!

Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений концерт у стилі рок, і пристрасті під грім ударних.
У концерті задіяні понад 100 артистів!
Меломани та шанувальники якісних шоу будуть вражені яскравими костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!
Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу – геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!
Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.

Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 найкращих українських солістів!
Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!
Кращі пісні РОК Опери MOZART LE CONCERT – це те, що повинен побачити й почути кожний!

КВИТКИ ВЖЕ У ПРОДАЖУ!
* Купуйте квитки в один клік на нашому сайті.
* Запитуйте у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр».
* Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.
Рок-оперу MOZART відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.

Зануртеся у чарівництво прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 17 грудня о 19:00 у Вінницькому Театрі ім. М.К. Садовського на концерті «Кращі пісні РОК Опери MOZART LE CONCERT».
У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант.
Не пропустіть цю яскраву можливість!  
Світова прем’єра
рок-опери MOZART LE CONCERT відбулась у вересні 2009 року у Парижі. Іронічна Франція миттю схилила голову перед революційною, практично скандальною постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою – розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!
Купуйте квитки на концерт «Кращі пісні РОК Опери MOZART LE CONCERT» вчасно.
Моцарт або Сальєрі – час обирати, на чиїй ви стороні.. 

Photo and video

Thumb mozart17 01Thumb mozart17 02Thumb mozart17 03Thumb mozart17 04Thumb mozart17 05Thumb mozart17 06Thumb mozart17 07Thumb mozart17 08Thumb mozart17 09Thumb mozart17 10