3/4
Activity 01 wКонцертActivity 05 wФестивальActivity 11 wДітям

Фестиваль Камерної Музики 3/4

У Львові температура на термометрі опускається дедалі нижче, а це означає, що у всіх вже святковий настрій та передчуття свята!
В честь цього 15 грудня 2018 року в рамках Фестивалю Камерної Музики «3/4» відбудеться зимово-казковий концерт в Центрі імені Андрея Шептицького УКУ.

В програмі заходу ви почуєте музику з балету Петра Чайковського із загальновідомою назвою "Лускунчик". Ця дивовижна різдвяна казка про чарівний світ дитячих мрій, подарує маленьким і дорослим, і зовсім дорослим, глядачам незабутні відчуття краси і свята, а виконання твору квінтетом духових – дерев’яних інструментів додасть нового звучання вже таким знайомим мелодіям.
Також, у виконанні дитячого хору Дударик ви почуєте твір "Щедрик" М.Леонтович у супроводі квінтету. На цьому перелік творів не завершується, проте залишається подарунком для глядачів! Адже зимова казка і є для того, щоб дарувати тепло рідним і близьким, робити для них подарунки. Так і концерт 3/4 хоче подарувати вам початок справді казкових зимових свят, які вас очікують попереду!

Ваші свята починаються разом з нами!