Gastroli conference ico 01Конференція

Event Industry Forum 2021 IT

Date and time

З   19 February 2021, Friday 09:00
До 20 February 2021, Saturday 19:00

Нове десятиліття розвитку івент-індустрії почалося надзвичайно яскраво та потужно. У лютому 2020 року на третьому міжнародному форумі івент-індустрії зібралися понад півтори тисячі представників подієвої сфери, які разом визначили нові пріорітети роботи галузі та самих івенторів. Основою нової галузі майбутнього мала стати чесна конкуреція на засадах креативу та якості сервісу, морально-етичні принципи і якості івентора та інноваційний підхід до розвитку подієвих технологій. Проте на заваді великих планів неочікувано стала пандемія, яка не просто вразила івент-індустрію, а й поставила під сумнів її подальше існування. Як результат - перенесення та скасування чисельних заходів, повна зупинка діяльності, мільйонні збитки та тотальна невизначеність. Перед фахівцями креативної галузі країни постав нелегкий вибір - змиритися з наслідками цієї кризи та перекваліфікуватися чи використати її як поштовх до пошуку нових рішень та стратегій. На щастя, більшість все ж за другий варіант, адже івентор - це не просто професія, це - покликання, яке і стане рушійною силою для відновлення та адаптації івент-галузі до нового майбутнього. Як відомо, перед будь-яким стрибком іноді варто відійти назад, аби він став ще вищий та потужніший, тож настав час зробити його та влаштувати феєричне повернення івент-галузі на ринок нашої країни та світову арену успіху.  
Четвертий Міжнародний Форум Івент Індустрії - це стартовий майданчик для відновлення подієвої галузі і її стрімкого злету до нових звершень та висот. Розвиток нових вмінь, вдосконалення професійних навичок та активний пошук інноваційних рішень - майбутнє івент-індустрії залежить лише від прагнення та зусиль кожного представника галузі, яких і об'єднає четвертий міжнародний форум івент-індустрії задля досягнення спільної мети - зробити івент-індустрію величною знову. Три дні для спільної побудови нових планів, розробки стратегій адаптації до нових умов, реалізації потенціалу та ефективної кооперації стануть підтвердженням існування виходу з глобальної кризи, як для креативних фахівців, так і для замовників послуг. Форум Івент Індустрії 2021 - це заклик до спільних дій як запоруки відновлення успіху подієвої галузі, адже івентори - це і є сама індустрія, і саме в наших силах повернути її до життя.

IV Міжнародний Форум Івент Індустрії відбудеться у період 18.02 - 20.02.2021 у м. Львів на стадіоні "Арена Львів", вул. Стрийська, 199.
Від сьогодні та до 30 червня 2020 року включно відкрито попередній продаж перших 100 квитків категорії All Access за спеціальною ціною!
  У квиток  All Access входить:
- Сoffee breaks & lunches;
- Відвідування усіх залів та виступів, окрім залу Eventology;
- Відвідування Event Expo;
- Отримання відеоматеріалів з усіх виступів на EIF2021;
- Промо-тур локаціями Львова (18.02.2021); 
- Відвідування офіційної Afterparty у Malevich: Concert Arena & Night Club (19.02.2021);
- Відвідування Saturday staff party (20.02.2021).

Купуйте квиток вже сьогодні та долучайтеся до відновлення івент-індустрії країни разом з Event Industry Forum 2021!

Зробимо івент-індустрію величною знову!
Make the industry great again!