Activity 01Concert

Андрій Гаврилов

Легендарний та непокірний піаніст Андрій Гаврилов зіграє концерт у Львівській Опері 13 квітня у супроводі великого симфонічного оркестру без диригента. 

Андрій Гаврилов вже не вперше даватиме концерт у Львові. «Львів має для мене особливе значення, — говорить музикант. — Родом звідси Башмет і Алік Слободяник, який був моїм найближчим другом. Я хочу здивувати Львів, подарувати незабутні емоції та безповоротно закохати у музику».   

Андрій Гаврилов визнаний одним із найбільш неординарних піаністів сучасності. Його творчість протягом більш як 30-річної кар’єри викликала суперечки, часом навіть гострі дискусії. Але спеціалісти сходяться на тому, що у фортепіанному мистецтві кінця XX – початку ХХІ століття це, безперечно, явище світового масштабу. Кінець 1970-х років відзначився воістину блискучим злетом молодого артиста. Ще будучи студентом, він грав у кращих залах світу, з кращими оркестрами під керівництвом видатних диригентів. 21 вересня 1985 року, у день свого 30-річчя, Андрій Гаврилов дебютував  в Карнезі-холі, після чого газета  «Нью-Йорк таймс» назвала його «великим музикантом сучасності». Спеціалістів та поціновувачів музики і в ті роки, і сьогодні приваблює не тільки неперевершена майстерність Гаврилова-віртуоза, але, перш за все, його емоційність, артистизм, «сценічність», розкутість, захопленість, а також безмежний репертуар. Але, щоб не виконував Андрій Гаврилов, головне для нього – «зіграти так, щоб музику, яку я виконую, полюбили інші». Саме тому його інтерпретація завжди викликає цікавість і не може залишити глядачів байдужими. У 1998 Андрій Гаврилов включений в число найбільших виконавців 20-го століття групою «Філіпс». У 2000-му році він занесений до «Золотої зали слави» університетом Кембридж. Крім того він отримав незліченну кількість нагород, в тому числі EMI, Gramophone, Deutscher Schallplattenpreis...