Activity 05Театр

Вистава-саспенс «Майнц»

Дата і час

09 Червня 2018, субота 19:30

У Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» відбудеться показ вистави-саспенс про 1947 рік у місті Майнц. Лейтмотивом вистави стане осмислення «життя після війни», а також підміни понять у головах людей.

Неформатний львівський колектив «Склад 2’0» видозмінив показану у минулому році виставу жанру саспенс. Цього разу глядачів чекає повне занурення у поствоєнні події Німеччини. Звукове та візуальне оформлення змусити бути напруженні вже під час входження на територію музею. Всі події вистави відбуватимуться у бараці музею. До завершення вистави ніхто не зможе покинути територію, як і герої, що застрягли на зміні світів. Також організатори наголошують на пунктуальності, адже рівно з початком вистави двері будуть зачинені.

Головними героями вистави стали дві сестри, які були і залишаються по різні сторони бойової лінії. Обоє водночасі є втіленням глобальної війни, як націонал-соціалізму та переконань Третього рейху супроти єврейського народу. Глядач побачить, що відбуватиметься із ними після закінчення протистоянь і приходу у місто Західних цивілізацій разом із Америкою.

Обмеження у віці: +16

ТРИВАЛІСТЬ: 85 хв.

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ: 130 грн. 

Детальна інформація: Богдана Тараніна, 095-938-21-74

#склад2_0 #виставаМайнц 

Театр «Склад 2’0» (#склад2_0) створений на базі колективу «Другий склад». Функціонує з 2015 року у Львові. Театр активно співпрацює із сучасними авторами: Михайло Жаржайло,Сергій Жадан, Юрій Тарнавський. Колектив працює із атмосферно-емпатійними жанрами, а також спеціалізується на коротких фестивальних виставах. У 2016 році театр започаткував Перший театральний фестиваль під відкритим небом «Кіт Ґаватовича» у Львові. 

Текст – Олена Лоик, Єва Якубовська
Режисура – Олександр Шабалін, Ольга Довгань-Левицька, Єва Якубовська
Звук – Дмитро Готь
Світло - Володимир Павлович
Сценографія – Олександр Шабалін, Ольга Довгань-Левицька

Акторський склад:
Ілена - Мар'яна Вольська
Долорес - Софія Розпутня
Йоган - Петро Кримовський
Моріц - Ростислав Лоза
Анелі - Єва Якубовська
Пастор Хайне - Дмитро Готь

Акторська консультація: Юля Баштаненко, Олександра Біла