Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Vinnytsia Adolphe Sax Festival

Дата і час

08 Листопада 2017, середа 18:30

Концерт одних з визначних  саксофоністів  України.
Роман Фотуйма (Київ), Ілля Васячкин (Брюссель), Артем Голоднюк ( Київ ) та Євген Попель (Вінниця).

Ілля Васячкин (Хмельницький)
Здобув освіту в НМАУ ім.П.І.Чайковського(клас доцента М.Мимрика) та Королівській  Консерваторії Брюсселя (клас професора  А.Крепена та С.Діріка). Фіналіст та переможець багатьох міжнародних конкурсів, учасник фестивалів музики як в Україні так і у світі, зокрема в Бельгії, Франції, Німеччині, Іспанії, Литві, Польщі, Андоррі, Люксембургу та на Мальті. Веде активну творчу діяльність в різних країнах світу.

Артем Голоднюк (Хмельницький)
Закінчив НМАУ імені   П.І.Чайковського (клас доцента М.Мимрика). Лауреат Міжнародних конкурсів.Соліст Національного президентського оркестру. Співпрацює з українськими композиторами. Є артистом відомої компанії виробника саксофонів "Yanagisawa".

Роман Фотуйма (Київ)
 Закінчив НМАУ імені П.І.Чайковського (клас доцента М.Мимрика), Лауреат Міжнародних конкурсів у Бельгії, Польші, Словенії  та України. Активно веде концертну діяльність в Україні. Викладач по класу саксофону в  КССМШ-інтернат імені М. В. Лисенка.

Євген Попель (Вінниця)
Навчався в   Свердловському обласному музичному училищі  (Єкатеринбург, клас професора І.Паращука) та  РАМ ім. Гнесіних (Москва, клас професора  М.Шапошнікової).Лауреат Міжнародних конкурсів. Соліст оркестру  ЦВММ ПС ЗС України. Викладач по класу  саксофон в ВДМШ №1 та Вінницькому училище культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича,засновник та арт - директор "Vinnytsia Adolphe Sax Festival".

В програмі твори сучасних композиторів з Америки, Франції , Японії та Україн

Сторінка фестивалю: facebook.com/vinsaxfest

Фото та відео

Thumb img 2863Thumb img 3334Thumb img 4385Thumb img 4618