Activity 17Клуб

«Вар'яти шоу»

Дата і час

25 Червня 2017, неділя 20:00

Відсвяткуй 7-річчя “Вар’яти-шоу” разом з артистами!

25 червня Перше україномовне гумор-шоу “Вар'яти” на чолі з Сергієм Притулою святкуватиме своє 7-річчя концертом у Трускавці. На глядачів чекає нова програма.

За 7 років свого існування “Вар’яти” об’їздили майже всю країну, даючи концерти навіть у маленьких містечках. В 2015 році хлопці видали 107 концертів, а минулого року – 122. В деяких містах артисти грали по два, а іноді й по три концерти за приїзд. І всюди аншлаги!

На глядачів, як завжди, чекає нова програма від “Вар’яти-шоу”. Жарти про відносини в родині, про любов зятя до тещі, про побутові речі, про стосунки між чоловіком та жінкою – про все це жартують гумористи. З самого початку існування є три принципи, які хлопці взяли собі за основу: україномовність, відсутність політики, відсутність матюків. 

На “Вар’яти-шоу” приходять цілими родинами. Всі історії для своїх мініатюр артисти беруть з власного життя.  “Я не придумую для глядачів штучні жарти, на сцені я такий самий хлоп, як людина в залі. І тоді в принципі стирається межа — актор-глядач”, - говорить Сергій Притула. – “Коли глядач бачить, що перед нею на сцені стоїть людина, яка має так само сімейні клопоти, десь облажалася в стосунках чи в розмовах з чиновником, це викликає зовсім іншу реакцію. Зникає субординація. Глядач це дуже любить”. Тому це шоу по-справжньому можна назвати народним.

Вар’яти – це шість артистів на чолі з Сергієм Притулою. Протягом 2 годин вони тримають зал, не даючи ані на мить розслабитись. “В нашому арсеналі гумористичні сценки, монологи, пісні і все те, що здатне викликати у публіки здоровий сміх, який переходить в гомеричний регіт”, - говорить про шоу Сергій Притула.


Про шоу:

ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема. 
Очільник “Вар’ятів” – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула.
Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.
Восени 2016 відбулася прем’єра “Вар’яти-шоу” в ефірі Нового каналу. Зараз йде підготовка до 2-го сезону шоу.

Фото та відео

Thumb varyati2Thumb wyu 6816Thumb wyu 6844Thumb wyu 7087Thumb wyu 7117