Activity 01Концерт

«Вар'яти шоу»

Дата і час

25 Квітня 2018, середа 20:00

 Скоривши Сполучені Штати Америки, «ВАР’ЯТИ-ШОУ» з новою програмою повертаються у Вінницю!!!

- Зустрічатись раз на рік мало! Тому з радістю веземо до Вінниці нашу нову програму і нову порцію гумору! – відзначають гумористи.

25 квітня о 20.00 у Будинку офіцерів Сергій Притула та «ВАР’ЯТИ-ШОУ» презентують вінничанам свої найсвіжіші жарти, іскрометні мініатюри, блискучі монологи, веселі пісні і гумористичний батл!

Буде дві години безперервного мегавеселого настрою, шалена енергетика і суцільний позитив!

КВИТКИ НА КОНЦЕРТ ВЖЕ У ПРОДАЖУ!
 
* Купуйте квитки в один клік на нашому сайті.
* Запитуйте у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр». 
* Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Сьогодні «ВАР’ЯТИ-ШОУ» - це найбільш гастролююче україномовне гумористичне шоу країни!
 
З успішними гастролями «ВАР’ЯТИ» неодноразово відвідували Великобританію, Чехію, США, Канаду та багато інших країн. 
За 7 років існування хлопці дали концерти майже в усіх містах та містечках України. Більш того, вже стало доброю традицією в одному місті давати по декілька концертів за приїзд. І кожного разу «ВАР’ЯТИ» видають нову 2-годинну програму, жодного разу не повторюючись! 

Всі історії для своїх мініатюр артисти беруть з власного життя.  
- Я не придумую для глядачів штучні жарти. На сцені я такий самий хлоп, як людина в залі. І тоді у принципі стирається межа «актор-глядач», – говорить очільник «ВАР’ЯТИ-ШОУ» Сергій Притула. – Коли глядач бачить, що перед нею на сцені стоїть людина, яка має так само сімейні клопоти, десь облажалася в стосунках чи в розмовах з чиновником, це викликає зовсім іншу реакцію. Зникає субординація. Глядач це дуже любить!

«ВАР’ЯТИ-ШОУ» не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас.
 
«ВАР’ЯТИ-ШОУ» по-справжньому можна назвати народним! Протягом двох годин артисти блискуче тримають зал, не даючи, ані на мить розслабитись. І на їхні концерти глядачі приходять цілими родинами!    
- В нашому арсеналі гумористичні сценки, монологи, пісні і все те, що здатне викликати у публіки здоровий сміх, який переходить в гомеричний регіт, – говорить Сергій Притула.
 
Приходьте 25 квітня о 20.00 у Будинок офіцерів на новий концерт «ВАР’ЯТИ-ШОУ» у Вінниці!
Не просто море, а цілий океан радості й позитиву, гарантуємо кожному!!!

Пригощає ресторан «Marmaris». 
Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Фото та відео