Activity 01Концерт

ВАХТАНГ КІКАБІДЗЕ

Дата і час

31 Березня 2018, субота 19:00

Подія, яку ми давно чекали!

Артист-легенда, душа Грузії, Людина з великої букви - неперевершений ВАХТАНГ КІКАБІДЗЕ їде в Україну!

У липні 2018-го року улюблений артист буде відзначати ювілей – 80 років!  
У той час, коли найвідоміші друзі готують сюрпризи для нього, вже зараз Великий Буба дарує подарунки своїм українським шанувальникам.
У БЕРЕЗНІ стартує найбільший за останні роки УКРАЇНСЬКИЙ ТУР ВАХТАНГА КІКАБІДЗЕ! 
11 українських міст побачать велику ювілейну програму Вахтанга Кікабідзе!

Наживо у супроводі найкращих музикантів для вас – найвідоміші грузинські композиції та всі улюблені пісні золотого репертуару ВАХТАНГА КІКАБІДЗЕ, присвячені коханню, мудрості життя і, звісно, жінкам! 
Адже ВАХТАНГ КІКАБІДЗЕ вже багато років залишається улюбленцем всіх жінок!
Його сонячна посмішка, фантастичне почуття гумору і беззаперечна харизма з роками не просто не вгасають, а лише підсилюються.

«Чито гврито», «Мои года - мое богатство», «Виноградная косточка», «Проводы любви», «Пожелание», «Я жизнь не тороплю», «Вот и весь разговор», «Песня о Тбилиси», «Я пьян от любви», «Я благодарен женщине за все», «Во всех красавиц я влюблен» - кожна пісня Великого Буби пройнята глибокою життєвою мудрістю і повагою до жінок. 

— Говорять, що головне для будь-якого чоловіка зуміти обрати дві речі: справу життя і супутницю життя. Мені пощастило вгадати і те, й інше! - говорить ВАХТАНГ КІКАБІДЗЕ.

З концертами він об’їздив 5 континентів!
Його обожнюють мільйони шанувальників декількох поколінь, а фільми за його участю: «Міміно», «Встреча в горах», «Не горюй!», «ТАСС уполномочен заявить» – стали класикою світового кінематографа.
ВАХТАНГ КІКАБІДЗЕ — це сонячна посмішка і море чарівності!
Це сива мудрість Кавказьких гір і відкрита душа джигіта!
Це Суліко, Тбілісо, грузинське кіно, вино й Міміно.
Його роки як і раніше — його багатство!

На своїх концертах, які тривають понад дві години, ВАХТАНГ КІКАБІДЗЕ відверто спілкується з публікою, розповідає про своє життя і творчість та заряджає всіх своїм незмінним оптимізмом.
- Без гумору і надії жити не можна. На все треба дивитися крізь призму гумору. Я так намагаюся жити. І тоді легше дихати, - ділиться секретом Маестро. - А ще треба робити добрі вчинки. Життя повинно бути гарним, тоді й гарних людей буде більше!

Квитки на концерт «ДИЗЕЛЬ ШОУ» у Вінниці вже у продажу!
        Купуйте квитки у один клік на нашому сайті! ·
        Запитуйте у касах Вінницького театру імені Садовського, Будинку офіцерів, ТСК «Магігранд» (2 поверх), ТЦ «Петроцентр».
        Замовляйте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (098)101-00-63, (093)101-00-63.

Тільки живий звук, тільки легендарні пісні, незабутня атмосфера, де панує драйв і колорит Грузії - все це чекає шанувальників таланту ВАХТАНГА КІКАБІДЗЕ!
Концерти ювілейного туру легендарного ВАХТАНГА КІКАБІДЗЕ для кожного глядача стануть незабутньою подією, повною безцінних емоцій та найсильніших вражень!
Подаруйте собі та своїм коханим свято! 

Пригощає ресторан «Мармаріс».
Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».