Activity 01Концерт

SECRET FOREST | BILAL KARAMAN

Дата і час

24 Травня 2018, четвер 19:00

Прем'єра в Україні - спільний проект гурту SECRET FOREST із джазовим гітаристом-віртуозом BILAL KARAMAN (Амстердам - Стамбул). Живий звук

У четвер, 24 травня, у концерт-арені «Малевич» відбудеться спільний концерт гурту SECRET FOREST з джазовим гітаристом BILAL KARAMAN, який вперше гастролюватиме в Україні. Таким інтернаціональним проектом SECRET FOREST наповну презентують широкому загалу власну музичну творчість. Початок концерту – о 19:00.

SECRET FOREST
 - український музичний гурт, який працює в стилях електронної музики та лаунж-поп. Творчість цієї команди – експериментальна подорож у світ музики і мантр, яка виходить за рамки звичних настроїв та повсякденних турбот і наближує кожного слухача до себе справжнього. Поєднання акустичних інструментів, електронного звучання і текстів на стародавній
мові санскрит робить кожен виступ Secret Forest особливим.

BILAL KARAMAN є одним із найвидатніших молодих митців Туреччини. У 2009-му переміг в конкурсі Jazz Guitar (Стамбул). У дискографії гітариста - два альбоми: Bahane / BBS Music (2011 р.) і «Патіка» / Baykuş Music (2013 р.). Окрім сольної кар’єри, співпрацював із багатьма виконавцями у концертах та в альбомах - з Маркусом Міллером, Бутчем Моррісом,
Ларсом Даніельсоном, Майком Морено... Білал заснував першу віртуальну гітарну академію в Туреччині під назвою Gitarakademisi.com. Розробив унікальний стиль і так коротко пояснює свою музику: «Унікальний підхід до джазової гітари через Близький Схід».

Під час концерту у форматі візуально-звукового шоу буде представлений сеанс глибокої релаксації, що є абсолютним експериментом у світі музичного й театрального мистецтва.

«Ми живемо у світі звуків, - каже лідер гурту Secret Forest Олександр Макаров. – А як впливає на нас те, що ми чуємо? Від звукових вібрацій змінюється не тільки наш настрій, а й робота фізіологічних механізмів тіла. Звуки можуть змінити ритм роботи серця і дихання. Та найбільшому впливу звуків піддається наш внутрішній світ. 
Ми можемо цього не усвідомлювати, але нашесьогодення визначає наше майбутнє. Те, що впускаємо у своє життя сьогодні, впливає на наше завтра. Їжа, яку їмо, музика, яку слухаємо, фільми, які дивимося, книги, які читаємо, друзі, з якими спілкуємося, - усе це формує нашу свідомість і обставини нашого життя».

Фото та відео

Thumb bilal karamanThumb sf bandThumb bilal karaman 002Thumb sf event102Thumb sf event1004Thumb bilal karaman 007