Activity 01КонцертActivity 19Дітям

Open Kids

Дата і час

20 Травня 2018, неділя 19:00

Львів, ви готові?

Встигніть купити квиток супер-фаната. 
Він включає в себе :
- місце у залі (колір жовтий, столи 101,102)
- присутність на sound-check (17:00)
- фото з Open Kids
- автографи від Open Kids

Група OPEN KIDS - це більше, ніж культова дитяча поп-група. Це п'ятеро професійних і яскравих виконавиць, які представляють собою нове явище європейської музичної індустрії і надихають своїм прикладом десятки тисяч дітей по всьому світу, закликають їх вірити в мрії, втілювати їх в реальність і змінювати цей світ на краще.

Сотні тисяч шанувальників, тури з аншлагами, багатомільйонні перегляди кліпів, визнання кращих телеканалів країни, нагороди «Прорив року», «Краща група» і «тінейджерські проект року», і це далеко не повний список досягнень всього лише за п'ять років існування проекту. Вони підкорили серця не тільки ровесників, а й дорослих! Open Kids єдина підліткова група в Україні, яка взяла участь в наймасштабнішою музичної премії «М1 Music Awards 2016» і була номінована в категорії "Проект року". Без Open Kids не проходить жодне дитяче захід.

Учасниці OPEN KIDS: Лера Дідковська, Анна Бобровська, Ангеліна Романовська, Юлія Гамалій та Анна Музафарова.
Чекаємо тебе і твою сім'ю на нашій крутий тусовці! Потанцюємо як слід?
Ми точно знаємо, що ти повинен бути з нами 20 травня КХ Малевич. Адже тебе чекає яскраве повномасштабне вокально-танцювальне шоу від групи Open Kids. Тільки живий звук і живі емоції!

На одній сцені з групою Open Kids виступить нова амбітна бойз-група від Open Art Studio - NEBO5. Повір! Буде яскраво!

VIP 1 і VIP 2 - це окремі ізольовані кімнати підвищеного комфорту, на другому поверсі, із скляною стіною, вмістимість 14 та 10 людей відповідно;
Sky Lounge 1,2,3 - це окремі VIP-балкони на третьому поверсі з окремим обслуговуванням та невеликою кількістю відвідувачів.