Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Jazz Bez _ Стрий_10 грудня

Дата і час

10 Грудня 2017, неділя 18:00

Dizzy Spell (UKR)
Роксолана Зінчук – вокал
Андрій Дулиш – саксофон
Тетяна Тричева – клавіші
Ігор Лапка – контрабас
Антон Яслінський – ударні

Dizzy Spell – молодий джазовий колектив зі Львова, у складі якого грають кращі студенти джазового факультету львівської консерваторії. В їхній репертуар входять твори сучасних джазових виконавців та композиторів таких як: Robert Glasper, Esperanza Spalding, Roy Hargrove, відомі стандарти в оригінальних обробках, а також поп-хіти у власних джазових аранжуваннях.

Elek Istvan Quartet feat. Kriszta Pocsai (HUN)
Pocsai Kriszti – вокал
Elek István – саксофон
Jan Mitoraj – гітара
Molnár Péter – контрабас
Cseh Balázs – барабани

Гурт провідних джазових виконавців Угорщини, в якому кожен є найкращим у своєму жанрі. Відчуття гармонії та балансування між звучаннями класичних джазових мотивів у поєднанні з елементами соула, латинської музики та фанку. 
Елек Іштван – засновник квартету. За чотири десятиліття своєї джазової кар’єри був солістом у багатьох гуртах. Одним з проектів Іштвана був Deák Big Band, з яким він концертував по всьому світі (США, Скандинавські країни, ОАЕ, Східна Європа, Японія).
Крісті Покшай. Має академічну освіту. 1998 року закінчила джаз у відділі джазу музичної академії ім. Ференца Ліста. Викладає джаз у мистецьких та музичних школах по всій Угорщині. Крісті вже 10 років займається проведенням різноманітних джазових шоу для угорського радіо.Фото та відео

Thumb elek istvan quartet feat pocsai krisztaThumb elek istvan quartet zenes szinpadi eloadas original 87953Thumb dizi spell 1Thumb dizi spell 3Thumb dizi spell 5jpgThumb dizi spell 2jpgThumb eiq istvan gyarfasThumb eiq kriszta pocsai new