Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Jazz Bez _ Дрогобич_6 грудня

Michał Martyniuk Group feat. Jakub Skowronski (POL)
Michal Martyniuk – фортепіано
Jakub Skowronski – тенор саксофон
Jakub Gudz – барабани
Bartek Chojnacki – контрабас   
Jakub Mizeracki – гітара

Музика проекту поєднує елементи традиційного американського джазу зі свіжими  тенденціями сучасної європейської музики.
Міхал Мартинюк народився в Щецині. Останні 10 років прожив у Новій Зеландії, де навчався джазу та грав із відомими новозеландськими та австралійськими музикантами, як: Lewis McCallum, Tama Waipara, Sola Rosa, Batucada Sound Maschine…
Він є учасником колективу відомого новозеландського саксофоніста Натана Гейнса (Nathan Haines).  Нещодавно виступав на фестивалі «Java» в Джакарті.

Якуб Сковронскі народився в Познані. Навчався грі на саксофоні у Музичній Академії в Катовіцах та в Інституті Джазу в Берліні.  Є лауреатом багатьох конкурсів, серед яких: Jazz nad Odrą, Novum Jazz Festiwa, Enter music festiwal, European Jazz Contest…Виступав з такими відомими музикантами, як: Leszek Możdżer, Eric Vaughn, Daniel Soltis, Fred Longberg Holm, Chord Nation big band, Big Stan band, Sax Brothers та ін.

Ark Ovrutski New York Quartet feat. Myron Walden (USA)
Ark Ovrutski – контрабас
Myron Walden – саксофон
Benito Gonzalez – фортепіано
Charles Goold – перкусія

Майрон Уолден – володар премії «Grammy», саксофоніст, що грає у проектах Вінтона Марсаліса, Роя Харгрува та Фредді Хаббарда.
Закінчив Manhattan School of Music. У 1993 році зайняв перше місце на конкурсі Чарлі Паркера, яке забезпечило йому виступи з Вінтоном Марсалісом і джазовим оркестром Лінкольн-центру.
Уолден почав свою професійну кар’єру з ансаблем Роя Харгрува, а потім виступав в «Smalls» з такими легендами, як Курт Розенвінкель, Едді Хендерсон, Кевін Хейс, Стівен Скотт, Грег Хатчінсон і Ерік Харланд. Уолден в основному грав свої власні оригінальні композиції в «Apex Trio» (Макфірсон, Брно, Уолден) і записав 4 сольні альбоми. Був учасником ансамблю Брайана Блейда і Octet New Jazz Composers, а також брав участь у записі двох платівок Фредді Хаббарда.

Арк Овруцький (Ark Ovrutski) – відомий український контрабасист, композитор і бенд-лідер, який нині проживає в Нью-Йорку.
Закінчив аспірантуру Ратгерського університету і докторантуру Університету Іллінойс по класу контрабаса.
За останні 12 років Арк Овруцький співпрацював з Кертісом Фуллером, Грегорі Портером, Кармен Ланді, Стівом Вільямсом, Ларрі Віллісом, Джевоном Джексоном, Стівом Слейглом, Джей Ді Волтером, Дудукою да Фонсека, Патіенс Хіггінс, Міхілом Борстлапом, Сінтією Скотт, Джимом Ротонді, Дональдом Едвардсом, Джеймсом Сполдінгом…
Спільно з американськими джазменами записав три диски, які отримали високі оцінки критиків, чим можуть похвалитися далеко не всі українські музиканти. 
Рецензії на альбоми опублікували журнал DownBeat, AllAboutJazz.com, The New York City Jazz Record, Cadence і багато інших. Всі альбоми фігурували в престижному JazzWeek Chart Jazz, де входили до ТОП 100.
Фото та відео

Thumb micha  martyniuk trio feat. jakub skowronski  3Thumb micha  martyniuk trio feat. jakub skowronski  kontrabasThumb micha  martyniuk trio feat. jakub skowronski 4Thumb micha  martyniuk trio feat. jakub skowronskiThumb skowronskiThumb myron walden 3Thumb myronwalden momentumThumb ark ovruckiThumb ark 2 2017