Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Jazz Bez _ Дрогобич_ 2 грудня

Jazz Quartet "SHOW BOAT" (UKR)
Євгеній Абін - саксофон
Денис Стрюцкий   - гітара
Ярослав Товарянский - бас
Александр Романов - перкусія

Jazz Quartet "SHOW BOAT" виник  в 2008 в Харкові . В 2014 році проект переїхав до Києва , де активно виступає на різноманітних концертних майданчиках . Самі музиканти харектерезують  свій  стиль , як : Modern Jazz
На Фестивалі  SHOW BOAT представить   свій дебютный альбом "Океан", записанний на початку цього року.

 Jochen Rueckert Quartet feat. Mark Turner (USA-DEU)
Jochen Rueckert – барабани
Joseph Martin – контрабас
Michael Moreno – гітара
Mark Turner – тенор саксофон
 
Німецький барабанщик Йохен Руекерт творитиме на фестивалі Jazz Bez музику вільних спільно з гітаристом Майком Морено, контрабасистом Джосефом Мартіном та легендарним саксофоністом Марком Тернером.
Йохен Рукерт – німецький барабанщик, який навмисне уникав формальної музичної освіти, що дуже цікаво відобразилось в написанні та звучанні його музики. Спільно з Марком Тернером продовжує гастролювати вже понад 7 років, досягаючи більшої глибини музичної взаємодії.
Йохен також відомий своєю грою в тріо Марка Компленда (середина 2000 р.) і в гуртах Nils Wogram & Root 70, the Kurt Rosenwinkel Group. Виступав також з Джоном Аберкомбі, Ігназом Дінне, Метом Пінманом, Кеном Вернер і багатьма іншими відомими джаз виконавцями.Марк Тернер вважається одним із найбільш видатних американських саксофоністів сучасного покоління. Його порівнюють із Джоном Кольтрейном та Варном Маршем. Його тріо Fly прославилося кращими альбомами у стилі post bop/neo bop. Марк працює з такими зірками сучасного джазу як Аарон Ґольдберг, Курт Розентвінкель, Девід Бінней… Його імпровізації охоплюють одразу декілька октав і вирізняються ритмічною складністю виконання. Саме це створює неповторний стиль Тернера.


Фото та відео

Thumb jochenrueckert3Thumb mark turner 2Thumb jochenrueckertThumb mark turnerThumb show boat 1