Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Jazz Bez 2017 _ 10 грудня

Дата і час

10 Грудня 2017, неділя 19:00

Mateusz Smoczyński Quintet (POL)
Mateusz Smoczyński – скрипка
Michał Miśkiewicz – перкусія
Wojtk Pulcyn – контрабас
Konrad Zemler – гітара
Jan Smoczyński – фортепіано

Віртуозний джазовий скрипаль Матеуш Смочинські повернувся на польську сцену зі США та записав зі своїм квінтетом новий альбом «Berek», який  буде презентувати на нашому фестивалі. У альбомі переплітаються впливи польських народних мелодій,американського фольку та класичної музики. А ще у цій програмі ми почуємо, як Матеуш грає на незвичній для джазового виконання баритоновій скрипці. Матеуш Смочинські – випускник Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina у Варшаві у класі проф. Andrzeja Gębskiego. Дебютував у 1999 р. із квінтетом Яцека Намисловського. З цим колективом здобув чимало нагород. Незважаючи на молодий вік, Матеуш чимало виступав за кордоном. Співпрацював з найкращими польськими музикантами, як: Zbigniew Namysłowski, Jarosław Śmietaną, Krzesimir Dębski, Janusz Skowron та іншими. Впродовж багатьох років, грає разом зі своїм молодшим братом віртуозним піаністом Яном Смочинські. Всі інші учасники квінтету також є відомими польськими джазменами.

The Necks (AUS)
Chris Abrahams – фортепіано, орган хамонда
Lloyd Swanton – контрабас
Tony Buck – барабани

Всесвітньо відоме австралійське тріо, яке грає разом із Ніком Кейвом, Браяном Ено, Еваном Паркером, Swans та іншими ідолами світової музики.

The Necks створилися 1986 року у Сіднеї і за цей час витворили свою оригінальну музичну мову, сповнену довгими вишуканими імпровізаціями. Їхні концерти завжди ексклюзивні – вони імпровізують тут і зараз, у цьому місці і для цієї публіки. Саме тому ці музиканти здобули світову славу.
2017 року The Necks відіграли австралійський тур з Nick Cave and the Bad Seeds, випустили свій 19-й альбом «Unfold», відбули гастролі в США та відкатали 3 тури по Європі.
На нашому фестивалі The Necks святкують свої 30 років!


Фото та відео

Thumb the necks 2Thumb the necks 3Thumb the necks 1 Thumb smoczynski band1Thumb mateusz smoczy ski 3Thumb mateusz smoczynski quintet4