Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Jazz Bez 2017 _ 9 грудня

Дата і час

09 Грудня 2017, субота 19:00

Zamiratchi (POL)
Agata Zamirska – скрипка
Jan Mitoraj – гітара
Krzysztof Kuźnik – бас
Paweł Śmieciuch – перкусія

Zamiratchi – новостворений гурт, що поєднує в собі рок-музику з елементами джазу та фюжену. Їхня гра сповнена неймовірним відчуттям один одного. Скрипаль та гітарист володіють однаковим рівнем вираження та при цьому не конкурують.
Вогненні та віртуозні соло, стриманий бас та чіткий ритм. Якщо ви спробуєте описати цю групу одним словом, то це буде “енергія”.

Agata Zamirska – скрипалька, композиторка, аранжувальниця, вчителька. Вона одна з небагатьох скрипальок, що чудово грає соло в камерній або оркестровій класичній музиці, не кажучи вже про імпровізацію.Фіналістка Grand Prix Ladies Jazz Festival 2017. Отримала стипендію Міхайля Урбаняк. Співпрацює з багатьма музикантами, диригентами, оркестрами: Влоддек Павлік, Збігнєв Воддеккі, Кріс Шіттуллі, Януш Грювчак, Міхал Урбаняк, Джастіна Стецківська, Френк Паркер (відомий чиказький барабанщик), Оркестр Музичного Театру в Гливицях, Arte Creatura Theatre, Grzech Piotrowski World Orchestra, «The Backwards» (група відродження бітлів) та гранж-група «God’s Favorite Drug».
www.facebook.com/agigaczisounds

Elek Istvan Quartet feat. Kriszta Pocsai (HUN)
Pocsai Kriszti – вокал
Elek István – саксофон
Ishtvan Gyarfas – guitar
Molnár Péter – контрабас
Cseh Balázs – барабани

Гурт провідних джазових виконавців Угорщини, в якому кожен є найкращим у своєму жанрі. Відчуття гармонії та балансування між звучаннями класичних джазових мотивів у поєднанні з елементами соула, латинської музики та фанку.
Елек Іштван – засновник квартету. За чотири десятиліття своєї джазової кар’єри був солістом у багатьох гуртах. Одним з проектів Іштвана був Deák Big Band, з яким він концертував по всьому світі (США, Скандинавські країни, ОАЕ, Східна Європа, Японія).
Крісті Покшай. Має академічну освіту. 1998 року закінчила джаз у відділі джазу музичної академії ім. Ференца Ліста. Викладає джаз у мистецьких та музичних школах по всій Угорщині. Крісті вже 10 років займається проведенням різноманітних джазових шоу для угорського радіо. Поп, джаз, фанк – стихія її вокального звучання.
Фото та відео

Thumb elek istvan quartet feat pocsai krisztaThumb elek istvan quartet zenes szinpadi eloadas original 87953Thumb zamiranciThumb zamiranci2Thumb eiq kriszta pocsai newThumb eiq istvan gyarfas