Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Jazz Bez 2017 _ 6 грудня

Дата і час

06 Грудня 2017, середа 19:00

“ISadovska – Тут і Тепер” з програмою: “Ніч лише починається"
Мар’яна Садовська – співачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка… Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США.
Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають
«українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos Quartet, знаними
театрами, виступає зі своїм проектом Borderland.
2009 року Мар’яна Садовська та Borderlandвідкривали фестиваль «Jazz Bez» з
представленням програми альбому «Кеби не навіки». Революційного 2013 року вона з
німецьким перкусистом Крістіаном Томе презентувала на «Джаз Безі» програму «Cut The
Cord».2014 року на фестивалі Мар’яна виступала з октетом із чотирьох контрабасів та
чотирьох жіночих вокалів.
Цього року на на фестивалі «Jazz Bez» Мар’яна Садовська представить програму «The Night Is
Just Beginning» на вірші Сергія Жадана і Люби Якимчук про війну, яка зараз йде на Східних
кордонах України.

Прект відбудеться , не тільки у Львові , але й нових містах-учасниках фестивалю «Jazz Bez»: Краматорськ, Словянськ,Торецьк Суми , Костянтинівка, Охтирка.Херсон та Микрлаїв. www.marianasadovska.de

Alex Maksymiv project (USA-CAN- GBR-DEU)
Phil Donkin – контрабас
Peter Schlamb – вібрафон
Bodek Janke – барабани                                                                                                                   
Alexander Masymiw – гітара

Алекс Максимів – канадський гітарист, українського походження. Народився в Торонто. Упродовж останніх 10 років, Максимів виступав і записувався з багатьма відомими виконавцями: Marcus Strickland, Dick Oatts quartet, Michael Vatcher, Stacy Dillard, Amsterdam Jazz Orchestra, Don Thompson, Kelly Jefferson. Також  він пише музику для класичного ансамблю SOIL.   Уроки гри на гітарі йому давав всесвітньовідомий гіарист Lorne Lofsky.  Алекс закінчив джазову програму Гумберт-Коледжа в Торонто, здобув магістерський ступінь у Консерваторії Амстердаму, де навчався під керівництвом таких відомих гітаристів, як Peter Bernstein, Ben Monder та Jesse van Ruller. На додачу до цього Александр проводить воркшопи і майстеркласи.

alexandermaksymiw.com
Phil Donkin  – знаний  англійський контрабасист. Активний учасник багатьох  музичних  проектів.Після закінчення  Ґілдголської школи музики та театру розпочалась його активна джазова кар’єра.         Творив джаз разом з Kenny Wheeler, Julian Arguelles, Tim Garland, Stan Sulzmann and Gwilym Simcock, John Abercrombie, Marc Copland, Bill Stewart, Greg Osby, Kurt Rosenwinkel, Chris Speed, Ari Hoenig й багатьма іншими.Також грав з такими джаз-легендами Англії та США як Quincy Jones, Roger Kellaway and Eddie Henderson, Ben Monder, Kevin Hays, Adam Rogers, Mark Turner, Seamus Blake, Steve Cardenas, Bruce Barth, Edward Simon.

www.phildonkin.com
Peter Schlamb
– відомий американський вібрафоніст. Після закінчення New School University” в Нью-Йорк розпочалась його музичне успішне самоствердження. Грав й записував музику з багатьма музикантами. Зокрема, з David Binney, Mike Moreno, and Ben van Gelder.
Наразі керує гуртом “Electric Tinks” і є членом “Ben van Gelder Quintet”. На фестивалі Jazz Bez він гратиме в “Alex Maksymi project”.
 peterschlamb.com
Bodek Janke – німецький барабанщик світового рівня. Переможець багатьох німецьких та міжнародних джазових змагань (“Internationale Drummer Newcomerfestival Aschaffenburg”, “Best European Musicians Contest beim Drums & Sounds”, “International Bucharest Jazz Competition”).
Працював й грав у таких проектах, як “Der Schäl Sick Brass Band”, “WDR Big Band Köln”. Грав з Olivia Trummer, Matthias Schriefl, Maria Palatine, Kristjan Randalu.
bodekjanke.de

Фото та відео

Thumb sadovska Thumb 3sadovskaya2Thumb dsc01180 0.jpgThumb alex2Thumb jankeThumb maksymivThumb maksymiv2Thumb alex1