Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Jazz Bez 2017_ 3 грудня

Дата і час

03 Грудня 2017, неділя 19:00

Gadt/Chojnacki/Gradziuk Projekt (POL)
Anna Gadt – вокал
Zbigniew Chojnacki – акордеон, електроніка
Krzysztof Gradziuk – перкусія


Проект приїде із презентацією нового альбому польської джазової вокалісти Анни Ґадт під назвою «Renaissance». Цей альбом, інспірований ренесансною музикою та сповнений фрі-джазовими імпровізаціями на релігійні тексти, вже здобув багато позитивних відгуків від музичних критиків та поціновувачів джазу. Для опису їхньої манери виконання вживають термін «free renesans».
«Сучасна гармонія дисонансу, сонористика, відчуття часу і простору, а також оригінальний вибір та використання інструментів дозволяють перекласти ренесансний світогляд на новітню музичну мову», – пишуть критики.

 Анна Ґадт (справжнє ім’я Anna Stępniewska) – вокалістка, викладачка, композиторка, яка шукає баланс між словом, мелодією та гармонією. Окрім співу у традиційному розумінні, шукає нестандартне звучання та нові виконавчі методи. На своєму рахунку має 5 дисків. ЇЇ дебютний альбом був номінований на найпрестижнішу польську музичну «Fryderyk». Проривом на велику сцену для Анни стало гран-прі міжнародного конкурсу музикантів «Jazz Struggle», яке їй вручив Біллі Харпер. Анна Ґадт співпрацює з такими музикантами, як: Павел Микитин, Нікола Колодзєйчик, тріо RGG, з якими утворює Anna Gadt Quartet. Анна є доктором джазового вокалу та викладає в Інституті Джазу в Катовіцах.
 Кшиштоф Ґрадзюк – перкусист, що постійно шукає нового звучання та творить нову кольористику мелодій. Абстрактнійсть перкусійних тем у поєднанні з гнучкістю мислення та віртуозністю виконання, забезпечує Кшиштофу славу найбільш оригінальних перкусистів сучасної європейської музичної сцени.
Збіґнєв Хойнацкі – акордеоніст, імпровізатор. Музика та звукова структура для Збіґнєва є вільною і умовною, найважливіше – діалог і зустріч з іншою людиною. Свобода у техніках звуковидобування, дозволяють йому формувати свою музичну мову і, природно спілкуватись зі слухачем.

www.annagadt.pl

Michał Martyniuk Group feat. Jakub Skowronski (POL)

Michal Martyniuk – фортепіано
Jakub Skowronski – тенор саксофон
Jakub Gudz – барабани                                                                                                                                                             
 Jakub Mizeracki – гітара
Bartek Chojnacki – контрабас


Музика проекту поєднує елементи традиційного американського джазу зі свіжими  тенденціями сучасної європейської музики.
 Міхал Мартинюк народився в Щецині. Останні 10 років прожив у Новій Зеландії, де навчався джазу та грав із відомими новозеландськими та австралійськими музикантами, як: Lewis McCallum, Tama Waipara, Sola Rosa, Batucada Sound Maschine… Він є учасником колективу відомого новозеландського саксофоніста Натана Гейнса (Nathan Haines).  Нещодавно виступав на фестивалі «Java» в Джакарті.
findaband.co.nz/artist/michal-martyniuk-trio
Якуб Сковронскі народився в Познані. Навчався грі на саксофоні у Музичній Академії в Катовіцах та в Інституті Джазу в Берліні.  Є лауреатом багатьох конкурсів, серед яких: Jazz nad Odrą, Novum Jazz Festiwa, Enter music festiwal, European Jazz Contest… Виступав з такими відомими музикантами, як: Leszek Możdżer, Eric Vaughn, Daniel Soltis, Fred Longberg Holm, Chord Nation big band, Big Stan band, Sax Brothers та ін. На цей час є учасником проекту International Jazzpocalypse.


Фото та відео

Thumb micha  martyniuk trio feat. jakub skowronski  3Thumb micha  martyniuk trio feat. jakub skowronskiThumb micha  martyniuk trio feat. jakub skowronski 4Thumb micha  martyniuk trio feat. jakub skowronski  kontrabasThumb anna gadt Thumb zbigniew chojnackiThumb anna gadt 2Thumb 1355658146 jazz bezz 2012 ternopil 1 13