Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Jazz Bez 2017_ 1 грудня

Дата і час

01 Грудня 2017, п'ятниця 19:00

Debbie Cameron Project (DNK- UKR- POL)
Debbie Cameron – вокал
Mariusz Prasniewski – контрабас
Ігор Гнидина – барабани
Анастасія Литвинюк – фортепіано
Богдан Гуменюк – саксофон


Спільний проект легендарної джазової співачки Debbie Cameron та кращих джазових музикантів України та Польщі.
Деббі Камерон – вокалістка, чиє виконання та інтерпретації сповнені правдивого розуміння музики. Вона почала свою музичну кар’єру в Маямі як студентка музикантів, що потім стали групою Weather Report. Після того, як у 1980 р. переїхала до Данії, Деббі почала працювати на легендарній джазовій сцені – Montmartre JazzHouse. Там вона виступала з такими виконавцями, як Ben Webster і Dexter Gordon, і вдосконалила мистецтво надавати словам пісень їх справжньої емоційної сутності.

Ігор Гнидин – один з кращих джазових барабанщиків України, засновник етно-джазового гурту ShockolaD, Jazz Club Lviv, Львівської Школи Джазу та Сучасної Музики. 2010 року потрапив до вісімки стипендіатів від Kennedy Center, вибраних з-поміж музикантів із 59 країн. Переможець європейського конкурсу барабанщиків V-Drums . Грав разом із такими джазменами, як: Melvin Taylor, Michael Bowie, Frank Parker, Piotr Baron, Michal Jaros, Tomasz Dabrowski, Sheldon D’Silva, Mark Coffie…
Анастасія Литвинюк – джазова піаністка, співзасновниця гурту ShockolaD. У рамках стипендіальної програми «Gaude Polonia» навчалась в Анджея Ягоджінського. Разом з Ігорем Гнидином творять львівське джазове середовище. Із лютого 2009 р. є співзасновницею Jazz Club Lviv. Проводить багато джазових варштатів, зокрема Львівську Школу Джазу та Сучасної Музики. Є координатором відомих джазових варштатів Cho-Jazz у Польщі. Подружжя разом творить та бере участь у багатьох польсько-українських музичних проектах.
Маріуш Праснєвскі – польський контрабасист, випускник джазового відділу Академії музичних та драматичних мистецтв Південної Данії у м. Оденсе. Музичну освіту розпочав із гри на фортепіано. Концертує із багатьма відомими музикантами, зокрема такими, як: Joao Nascimento з Бразилії, Anders Mogensen, Francesc Cigna. Є учасником міжнародних проектів Entropy, Suburbia Surreal, Purple Noise та Orlando.
Богдан Гуменюк – саксофоніст, композитор аранжувальник, один з музикантів нового покоління. Співпрацював з багатьма українськими музикантами, такими як Святослав Вакарчук, Джамала, Mad Heads XL, Тіна Кароль та багатьма іншими. Брав участь в багатьох українських та європейських фестивалях, 
Jazz in Kyiv, Jazz Jamboree, Jazz Koktebel. Він також лауреат міжнародних джазових конкурсів та стипендіальних програм. Свій дебютний альбом записував у Нью-Йорку


Jochen Rueckert Quartet feat. Mark Turner (USA-DEU)

Jochen Rueckert – барабани.
Joseph Martin – контрабас
Michael Moreno – гітара
Mark Turner – тенор саксофон


Німецький барабанщик Йохен Руекерт творитиме на фестивалі Jazz Bez музику вільних спільно з гітаристом Майком Морено, контрабасистом Джосефом Мартіном та легендарним саксофоністом Марком Тернером.
Йохен Рукерт – німецький барабанщик, який навмисне уникав формальної музичної освіти, що дуже цікаво відобразилось в написанні та звучанні його музики. Спільно з Марком Тернером продовжує гастролювати вже понад 7 років, досягаючи більшої глибини музичної взаємодії. Йохен також відомий своєю грою в тріо Марка Компленда (середина 2000 р.) і в гуртах Nils Wogram & Root 70, the Kurt Rosenwinkel Group. Виступав також з Джоном Аберкомбі, Ігназом Дінне, Метом Пінманом, Кеном Вернер і багатьма іншими відомими джаз виконавцями.
www.jochenrueckert.net
Марк Тернер вважається одним із найбільш видатних американських саксофоністів сучасного покоління. Його порівнюють із Джоном Кольтрейном та Варном Маршем. Його тріо Fly прославилося кращими альбомами у стилі post bop/neo bop. Марк працює з такими зірками сучасного джазу як Аарон Ґольдберг, Курт Розентвінкель, Девід Бінней… Його імпровізації охоплюють одразу декілька октав і вирізняються ритмічною складністю виконання. Саме це створює неповторний стиль Тернера.

 www.markturnerjazz.com


Фото та відео

Thumb debbie kameronThumb anastasija litviniukThumb igor gnydynThumb bogdan gumeniukThumb prasniewski jazz bezThumb mark turner 2Thumb jochenrueckertThumb jochenrueckert3Thumb mark turner